Hell’s Kitchen България_сезон 8 | тема трета

  • 30 663
  • 352
# 165
Аз не знам как този шеф Ангелов се съгласява да играе този цирк по сценарий?
Голяма излагация е...
Вероятно добре му плащат за това.
Виж целия пост
# 166
Гледах подкаста с Галин, каза, че е нямал търпение да стигне до финала и да покаже авторското си меню. Жалко, че не му се даде тази възможност.
Иначе съм съгласна, че нарочно могат да сложат някого на дадена станция, знаейки, че няма да се справи, за да го изгонят. Също съм забелязала, че има двоен аршин. Имало е случаи, в които шеф е гонил водачи на кухнята, които не са се справили с резервацията, а в други случаи се гони участник, който допуска грешка на станция. Сещам се за два пъти, в които Йордан допусна грешка и заради него изгониха водачите на кухнята тогава- Милорад и Лападатов. На третия път, в който Йордан направи абсолютно същото, а Спирова беше лидер- изгониха него, не Спирова. Вчера шеф не изгони Славена, която не се справи с воденето, а изгони Галин. А Събков за четвърти пореден път бе номиниран и за четвърти пореден път- пожален от шефа. Просто си решават кой кога да си тръгне и кой би бил по-интересен за шоуто.
Виж целия пост
# 167
По тази логика победителите трябва да са Нора и Събков. Това са най-толерираните участници в сезона.
Виж целия пост
# 168
Ами да, напълно логично, Славена не се справи с воденето и трябваше да изхвърчи. Ако беше Нора водеща щеше да е запалила Галин да сложи по навреме рибата и да се сготви...!
Но понеже играят в различни отбори  и за различна награда трябваше да останат три на три преди финала. Жалко за Галин имаше потенциал, хъс и самоувереност...чак се разплака милия, толкова го беше яд. А Шефът спокойно можеше да изгони Събков, все се дъни!
Виж целия пост
# 169
Мен ме кефи Нора, въпреки всичките й недостатъци и кусури, бих искала да имам такова самочувствие и увереност и да съм невъзмотимо перде.

Да, първична е в емоциите си, самовлюбена, не търпи критика, прекалява с говоренето, но по-добре така "право куме в очи", от колкото като Славена, например, която в стремежа си да се изкара супер блага и способна, става жертва на собствената си завист и неудовлетвореност.

Някой беше писал, че я намира за една от най-красивите миски - според мен, добре че се бута къде ли не, иначе отдавна да е забравена, особена в компанията на такива красиви жени преди нея.

Тото ми хареса в предаването, ама в последните епизоди нещо се пренатегна и започна да се пропуква образа на веселяка.

Галин не трябваше да си ходи, а Славена, издъни се на воденето и после и в готвенето, ама нали трябва да остана трима на трима от двата отбора.

Аз искам да спечели Спирова или Денис, може би малко повече той.
Виж целия пост
# 170
Ами да, напълно логично, Славена не се справи с воденето и трябваше да изхвърчи. Ако беше Нора водеща щеше да е запалила Галин да сложи по навреме рибата и да се сготви...!
Сигурно щеше Rolling Eyes. Славена може да и да не се е справила с воденето на кухнята, но умее да готви. А Нора, освен да дразни, да се лигави, да злобее, да завижда и су-шефовете да ѝ правят всичко, какво умее?! Видяхме грозната ѝ чиния и как не спря да злобее срещу Славена, че са ѝ се паднали по-лесни продукти. Заради тази пикла изгониха толкова по-интересни и кадърни участници. Изобщо не може да се опре на малкия пръст нито на Славена, нито на Евгени по интелект, готвене и възпитание.
Виж целия пост
# 171
Аз нямам нищо против Нора, нека да си е каквато иска, но имам против да ни натрапват образа й непрекъснато. Все пак гледаме Хелс китчън по нацоинална телевизия, а не платен репортаж по някоя кабеларка.
Виж целия пост
# 172
Аз пък такива прости, шумни и невъздържани хора не понасям. Това момиче е с интелект на 5-годишно, както и е социално неадекватна, без задръжки, сякаш от пещера е излязла.
Виж целия пост
# 173
Мен Нора също много ме дразни и не разбирам защо я толерират. Никой никога не е противоречал на Ангелов, а тя си прави каквото иска. Защо и дадоха да пита за смяна на ребрата?! Нали е много добра? Другите трябва да се учат от нея. Даже я виждам финалист, тъжно.

Е как защо.Винаги се подпират такива участници.Нали трябва някой да дразни, че да се възмущават хората, да я оплюват, че да стане предаване.Ако бяха всички като Евгени какво ще гледаме и обсъждаме?Седят си тихо над тиганите, бъркат нещо и това е.Кой ще го гледа това?Дразнител трябва.
Виж целия пост
# 174
В случая малко прекалиха с дразнителя
Виж целия пост
# 175
По тази логика победителите трябва да са Нора и Събков. Това са най-толерираните участници в сезона.
То натам вървят нещата май.
Виж целия пост
# 176
Само се включвам най-вероятно да изям шамарите, но си кажа колко ме много ми кефи Нората 😂 Тооооп, гърмеж, жестока мацка, огън и жупел. Стискам палци да спечели, да гръмне я едно шампанско, я водка, и да  видя отровената физиономия на Славена и двете софийските вещици, Евгени е пич, мисля ще се изкефи дори.

Изнесе цялото шоу на гърба си момичето, че и на токчета при това. С глас съм се смяла, иначе щяхме да заспим от скука. И яко има да и се благодарят останалите випаджий, че ги направи гледаеми и не им даде ефирно време на злобата и кофти характерчетата да се крият по ъглите цял сезон. Евала че се е подготвила, учи, дерзае, строява ги като стой та гледай и бачка та пара се вдига, като нищо може да замести Ангелов.

И едно сравнение със милото Славенче, което се има за толкова по-хай с равния тон и злостни коментари през акулска усмивка. А и двете едно работят, с конкурс известни, но беше госпожата по зърна в национален ефир уж случайно милата, не простата плейметка. И ми беше много смешно, Нората като се успа и трябва да се гримира, как Славена коментира за 5 ѝ кила грим, с нейните 8. 🙄
Виж целия пост
# 177
То натам вървят нещата май.
Да не викаме лошото!

Скрит текст:
Силно се надявам спойлерът, който намерих в този линк, да е верен и наистина финалът да е между Евгени и Славена, и той да е победителят: https://hotarena.net/laifstail/evgeni-genchev-e-golemiyat-pobedi … yata-na-ada-video. Изглежда ми напълно достоверен. Пише, че и Виктор Калев е присъствал на финала, поздравявайки Евгени.  
Виж целия пост
# 178
Според мен ще финишира на трето място Нора и финалът ще е между Евгени и Славена. Вече ще е прекалено нагло и очебийно ако я добутат до края.
Виж целия пост
# 179
Само се включвам най-вероятно да изям шамарите, но си кажа колко ме много ми кефи Нората 😂 Тооооп, гърмеж, жестока мацка, огън и жупел. Стискам палци да спечели, да гръмне я едно шампанско, я водка, и да  видя отровената физиономия на Славена и двете софийските вещици, Евгени е пич, мисля ще се изкефи дори.

Изнесе цялото шоу на гърба си момичето, че и на токчета при това. С глас съм се смяла, иначе щяхме да заспим от скука. И яко има да и се благодарят останалите випаджий, че ги направи гледаеми и не им даде ефирно време на злобата и кофти характерчетата да се крият по ъглите цял сезон. Евала че се е подготвила, учи, дерзае, строява ги като стой та гледай и бачка та пара се вдига, като нищо може да замести Ангелов.

И едно сравнение със милото Славенче, което се има за толкова по-хай с равния тон и злостни коментари през акулска усмивка. А и двете едно работят, с конкурс известни, но беше госпожата по зърна в национален ефир уж случайно милата, не простата плейметка. И ми беше много смешно, Нората като се успа и трябва да се гримира, как Славена коментира за 5 ѝ кила грим, с нейните 8. 🙄

Всъщност коментарът на Славена не беше ли по повод жалването на Нора, че горката тя, днес щяла да е без грим, когато очевадно има 5 кила по лицето, тя нямаше сенки и спирала, всичко друго беше от-до?
Понеже ако е така, то няма никакво значение дали това се отбелязва от някого, който е като измита чиния или от някого, който е с 8 кила грим (и не отрича, че ги носи). Защото се коментира не гримът, не как е направен, не дали коментиращият го има, а се коментира просто разминаването в това, което ти излиза от устата, и това, което реално е. Тоест вид лъжа.
Напълно точен и справедлив коментар, без някакъв особен оценъчен характер. Нищо смешно. Единственото смешно може би е как Нора смята да изкара хората кьорави? Grinning

Но да се каже, че Нора и Славена работят едно и също нещо е феноменално забавно вече. Joy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия