# 255
Привет, момичета 🤗🤗🤗



Фени, благодаря 😍 наистина си разказала цялата серия 👍 Аз снощи късно я изгледах. Понеже бяхте споменали "избелването" на Хюлия да кажа,  отново администрации за Хакан Бономо, че го прави по най-добрия начин, като ни показва съмненията, колебанията й и изборите, които прави, а не просто една сутрин се събужда бяла и добра.
Гифчета не нося, но тази снимка съм запомнила от тогава.



Айре, Айки номер 4 наистина е страхотен, жалко, че тук няма как да кача всичко, което може да прави.
Башак е великолепна на тези снимки.


Днес е бил финала на Забраненият плод преди 16 години, та да го отбележа.



Хубав ден 🤗 🤗 🤗

Виж целия пост