И тогава, когато си му малко ядосана и недоспала, ще се досетиш, че е на всичкото отгоре и мюсюлманин, и ако е от описания по-горе не толкова готин космополитен вид, те кара да слагаш забрадка, те тормози и т.н., ще издържиш ли?
Но пък както казахме сериозните връзки често преминават и в повече по случайност или по една или друга причина. 
) ...Искам да кажа, че ако наистина религията ти е важна и спазваш строго заповедта ,,да нямаш други Богове освен мене", ще си много предпазлива към вярванията на човека, с когото (потенциално) свързваш живота си и с когото ще вървите заедно напред, ще градите живота си от тук нататък и ще взимате решения заедно, ще гледате деца заедно.... Ако връзката на авторката е несеиозна, тогава изобщо не знам защо пита тук и се притеснява. Ако е сериозна...според мен всяка сериозна връзка отива към брак.
Затова трудно аргументирам извън тази насоченост.Препоръчани теми