Евровизия (тема 36) - Vienna 2026 United by Music

  • 94 626
  • 3 085
# 90
Замислям се, че ако бяхме изпратили Мона със сигурност щяхме да имаме статично положение от нейна страна, което да компенсираме с други ефекти и танцьори. Дори мога да си го представя, само дето не съм сигурна, че бихме отишли на финал, еле пък да сме в топ нещо си. Тази години конкуренцията е жестока и не вярвам, че щяхме да впечатлим с етно. Виж какво нещо е, мислим едно, но после като се сложат картите на масата излиза друго.
Ех! И аз си мислех нещо подобно за Мона,но ми беше неудобно да го напиша! Много хубав глас има момичето,но щяхме да видим на сцената един Робокоп кукер и танцьори около нея! Може и наистина Дара да е гласена предварително за Евровизия,но е факт ,че точно там и е мястото! И ако е така, гафът не е нейн! То това момиче е експлозия,пожар.....не знам...., Думи нямам. Музиката само я слушам,не съм музикант.
Но знам,че да пееш седнал е много трудно.А пък и да танцуваш в същото време......
Виж целия пост
# 91
Мона би ми харесала с нещо като песента на Хърватия, но до момента в личната ѝ дискография нивото е много по-ниско и клиширано.
Също така момичето няма сценичния опит на Дара, Кристиян и Михаела и има голям риск да се получи представяне в стил Кипър - тотално спичане.
Виж целия пост
# 92
Добре че Дара ни представлява в Дания , а не Мона. Даже и финал нямаше да бъдем. А Дара наистина е звезда за чужбина.

А иначе в тик ток се разпространи че Финландия ще спечели и че са си "платили" 16 милиона. Да видим дали ще е така.


Аз се надявам че можем да сме в топ 5.
Виж целия пост
# 93
Че то нищо пара 16 милиона 😁
Виж целия пост
# 94
Днес ще има ли репетиции за финала?
Ще има ли отново гласуване на журито или се запазва това от полуфиналите?

България се изкачи на 7 място при букмейкарите.
Виж целия пост
# 95
Мона , която изобщо не помня нито как изглежда,нито нейна песен , никой нямаше и да я забележи .Колкото и хубаво да пее.
Виж целия пост
# 96
А иначе в тик ток се разпространи че Финландия ще спечели и че са си "платили" 16 милиона. Да видим дали ще е така.
Супер! Преди няколко години самите финландци твърдяха, че се подарява победата на Швеция вместо на тях, за да може Швеция да домакинства 50 години след победата на АББА.
С техните дезинформационни и конспиративни камъни по техните глави.
Днес ще има ли репетиции за финала?
Ще има ли отново гласуване на журито или се запазва това от полуфиналите?

България се изкачи на 7 място при букмейкарите.
Да, днес е репетицията с гласуване от журито. Не се запазва, защото Дара е оценявана само от половината журита, а сега ще я оценят и тези от първия полуфинал.
Гласуват всички журита, независимо дали са се класирали на финал или не.
Виж целия пост
# 97
Благодаря. Важен ден е днес. Който следи какво се случва в момента, да дава информация Simple Smile
 Значи утре през деня започва гласуването.
Виж целия пост
# 98
Мона , която изобщо не помня нито как изглежда,нито нейна песен , никой нямаше и да я забележи .Колкото и хубаво да пее.
Все си мисля,че голям процент от хейта идва от нейни фенове.Като си спомням агитката им след кастинга... Колко злобни коментари имаше,до степен, че Дара аха да се откаже!
Виж целия пост
# 99
Пуснах си пак финландската песен. Хубава е, признавам. Обаче почвам да се чувствам ужасно, че все някой на някого ми заприличва. Този път е виолистката - може да е само заради косата, но ми напомня на Памела Андерсън като млада в Спасители на плажа.
Виж целия пост
# 100
Из фейса прочетох нещо много на място - борим се срещу асансьорна музика. Парчето на Дара е живо, но останалите песни на другите държави са доста скучни и еднотипни. Албанската също ми допадна, но толкова. Зле е тая година. Дано спечелим, макар че най-вероятно пак ще ни дръпнат килима под краката от някоя простотия като гръцката.

Аз забравих за съществуването на Мона, какво я извадихте от забравата. Не знам кой излъга толкова много хора, че евровизия е празник на кебапчето и трябва само фолклор да пращаме.
Виж целия пост
# 101
🙂 Отпуснете си душичките, на финал сме. Дара си се кефи , колегите и също

Виж целия пост
# 102
И аз намирам прилика между Линда и Памела Андерсън.😁
Добре че Дара ни представлява в Дания , а не Мона. Даже и финал нямаше да бъдем. А Дара наистина е звезда за чужбина.
Аз се надявам че можем да сме в топ 5.
В Австрия е конкурсът.
Иначе и аз се надявам на топ 5 в класирането.🙂
Много симпатични чорапки:



Аз ли не го виждам или още не са качили в плейлиста в Youtube песните от втория полуфинал? Виждам само за първия...
Виж целия пост
# 103
Мона , която изобщо не помня нито как изглежда,нито нейна песен , никой нямаше и да я забележи .Колкото и хубаво да пее.
Все си мисля,че голям процент от хейта идва от нейни фенове.Като си спомням агитката им след кастинга... Колко злобни коментари имаше,до степен, че Дара аха да се откаже!
Надценявате бройката фенове на Мона. Хората просто са много злобни и също така обичат да съжаляват някого, а в този момент Мона беше точно в такава позиция.

Линда си е точно типажът на Памела, пък и имат само 3 години разлика.
Виж целия пост
# 104
🙂 Отпуснете си душичките, на финал сме. Дара си се кефи , колегите и също
Скрит текст:

[/spoiler]
Опааа, Йонас, заграждай! Бях писала преди време, че в някакво интервю каза, че Дара му е crush. Ама те май и двамата са бракувани…Жалко.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия