Евровизия (тема 36) - Vienna 2026 United by Music

  • 94 634
  • 3 085
# 2 025
В Бургас и Варна залите не са достатъчно големи. Бургаската си има и вид на недовършена.
 София е правилният избор.
Арена Бургас е достатъчно голяма. По-голяма е от няколко зали, в които се проведе Евровизия в последните няколко минали години.
Виж целия пост
# 2 026
...
Сега я слушах Дара по БНТ и се оказа, че правилно съм видяла - столовете накрая въобще не са били за нея, тя случайно ги е видяла и танцьорите в последния момент са схванали накъде отива, за да направят част от хореографията.
...

Да не би някой да си е помислил нещо друго?
Щом коментирам и следя тази тема - дали само си чеша клавиатурата?
Виж целия пост
# 2 027
...
Сега я слушах Дара по БНТ и се оказа, че правилно съм видяла - столовете накрая въобще не са били за нея, тя случайно ги е видяла и танцьорите в последния момент са схванали накъде отива, за да направят част от хореографията.
...

Да не би някой да си е помислил нещо друго?
Щом коментирам и следя тази тема - дали само си чеша клавиатурата?

Последното изпълнение никога не е с постановката, така че беше напълно импровизирано от Дара и танцьорите. Ползваха столовете от зелената стая, която беше на тема Виенско кафене. По едно време като се смъкнаха от там до центъра на сцената, може да видите едната танцьорка да гледа въпросително другата и да се чуди "какво правим сега".

Аз мисля, че толкова добре са се сработили за тези месеци, че последното изпълнение на Дара беше страшно органично, което.. не винаги се получава.
Виж целия пост
# 2 028
Много са готини танцьорите, много европейски изглеждат ☺️💃🏻 аз се изненадах като ги видях, защото в България и Лондон бяха различни и умувах дали цялостно са сменили стайлинга им или са нови 😅
 с тези какво се случи?
Виж целия пост
# 2 029
Много подкрепям Laughing

Скрит текст:

От онзи ден си мисля нещо и все да го споделя, пък забравям. Изключително добро впечатление ми правят няколко неща:
1. Колко е отпусната Дара пред камерата. И не, това не е само от опита, на кастинга за Х фактор е също толкова свободна в държанието си
2. Абсолютно перфектния английски, който говори. Няма запъване, няма блокаж.
3. Фактът, че винаги има готов отговор без да го мисли много. Винаги отговаря остроумно и на място.

Това са само част от плюсовете в това момиче. Останалите ги споменахме многократно
Виж целия пост
# 2 030
https://eurovisionworld.com/esc/eurovision-2024-host-city-demands

Това ми направи впечатление като текст в линк към една статия.

The arena must have a neutral name that is not linked to a third party’s company name, product, trademark or other names linked to this third party’s business operations. All such names must, to the extent possible, be covered at the arena’s expense.

Та не знам с четирите осмици как ще се разберат.

П.п. Бургас няма инфраструктура около залата. Трябват много допълнителни площ. И полетите са кът. От Бургас съм, искам , ама няма как са ни огрее. Аз за София се притеснявам. Четете изискванията
Виж целия пост
# 2 031
https://eurovisionworld.com/esc/eurovision-2024-host-city-demands

Това ми направи впечатление като текст в линк към една статия.

The arena must have a neutral name that is not linked to a third party’s company name, product, trademark or other names linked to this third party’s business operations. All such names must, to the extent possible, be covered at the arena’s expense.

Та не знам с четирите осмици как ще се разберат.
Ще вземат да я преименуват, ако искат да видят кеш. 😃 Да я кръстят ,,Свобода", както шеговито Дара предложи за име на евентуален стадион в нейна чест. Ето го момента!
Тук говорехте за любими домакини - на мен ми е Швеция, много ми харесваше техния самоироничен хумор! Особено след победата ни си давам сметка, че шведите са истински таланти и артисти на много нива. Саня каза, че ще говори с директора на Народния да покани този режисьора на сценографията за уъркшоп. Стискам палци да се получат нещата, хубаво е да се черпат идеи и опит от хора, които има какво да дадат.
Виж целия пост
# 2 032
Аз не се притеснявам от самото шоу, защото отвън ще ни помогнат с организацията, ще одобрят избора за водещи и т.н. Притеснявам се как градът ще се задръсти и хората ще трябва да се ориентират по спирките, в транспорта без никакъв превод на английски. SmileySmileySmiley Ще направят дневният транспорт денонощен в седмицата на Евровизията, ще оправят настилките, ще асфалтират големи булеварди наново, ще измият и подменят настилки и канализации по подлезите и ЖП гарата, ще измият графитите и ще изрисуват подлезите с хубави модерни графити, въобще градът ще живне и ще си вдигнем стандарта на живот.
Убедена съм, че избрана ще е София за домакин, защото първо избират столицата на държавата.

Бургас откъм инфраструктура изглежда по-уреден и лятото е свикнал да приема туристи и чужденци. Капацитет за 40 000 ще има. Откъм зала не коментирам, не съм влизала в нито една арена.

В заключение ще кажа, че ни очакват хубави моменти покрай Евровизията, за да "не се излагаме пред чужденците".
Виж целия пост
# 2 033

Аз мисля, че толкова добре са се сработили за тези месеци, че последното изпълнение на Дара беше страшно органично, което.. не винаги се получава.

Много ми хареса как направиха последния танц - моментът, в който вдигнаха ръце, сякаш държаха столовете над главите си; когато "излизаха от кадъра" и клякаха леко встрани, както е в оригиналната хореография. Много бяха сладки.
Виж целия пост
# 2 034
Във ФБ фийда ми попадат и македонски заглавия, на техните медии, за нашата победа. В заглавията - нищо лошо, в статиите също.
Обаче коментарите отдолу къртят от злоба и Балканска простотия!

Най-общо мога да ги разделя на 3 категории:
- Всичко е политика! Нагласено е, наливат се пари во Бугариja!
- Всички български песни са крадени от македонските
- Дара е македонка

Виж целия пост
# 2 035
Ами нека се наливат пари в България. Завистливи македонци.
Виж целия пост
# 2 036
Е, от тях друго не се очаква. А хората, които са на различно мнение, няма да си позволят да пишат - ще ги изядат с парцалите.
Те и молдовците се явиха с българска песен. Grinning
Виж целия пост
# 2 037

Аз мисля, че толкова добре са се сработили за тези месеци, че последното изпълнение на Дара беше страшно органично, което.. не винаги се получава.

Много ми хареса как направиха последния танц - моментът, в който вдигнаха ръце, сякаш държаха столовете над главите си, всеки път, когато "излизаха от кадъра" и клякаха леко встрани, както е в оригиналната хореография. Много бяха сладки.
Да, и докато бяха на столовете гъркът отзад как скачаше, голям шемет, фен съм му🕺🏻🎵😅
Виж целия пост
# 2 038
Armenhaus е сиропиталище. Има доста верни неща в статията. Но заглавието е унизително.
С това кратко мнение съм най-съгласен. Фактологията на г-жата-автор на статията в Кронен е вярна. Всъщност, тя изрежда добре известна ситуация - на чийто фон ние печелим Евровизия. Почнах да чета оригинала, но съм позабравил и немския. Мисля, че думата обаче е сиропиталище (т.е. и аз я разбирам тъй; и отново е подходящо, няма да навлизам в скапаната политика, ала от какво някак живеем и от какво се краде изобилно у нас - от помощите, пардон Е-фондовете; както и да е). Не мога да усетя интонацията да е обидна.

И..., налагам си да го река възпитано, в еуфорията някои пишат, без да четат по-напред. (Но в другата тема - за "ефекта" след Дара има още по-изумителни мнения.)
- Има изискванията към домакина/залата и вс.останало, понеже не е до едната зала. 2-3 стр. назад в линк.
- Киркоров. Има превод на цялата статия (при това от медия - не с Гуг) на украинците и там става ясно какво-защо и кой се чувства ощипан.
Дара-"македонката"... Simple Smile Ха-ха-ха, още преди полуфинала бяха го писали ония мушмороци. Ако някои от Силните в ЕС не ни предадат - ще видят Европата през крив макарон.
Виж целия пост
# 2 039
Е, от тях друго не се очаква. А хората, които са на различно мнение, няма да си позволят да пишат - ще ги изядат с парцалите.
Те и молдовците се явиха с българска песен. Grinning

Така ли, коя? На мен ужасно ми напомня на една, но не знам как се казва, пееше се "градина, смокиня, направих се на свИня".. но едва ли е тя.

Харесаха ми молдовците Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия