С какво ви дразнят свекървите? – 173

  • 28 179
  • 763
# 210
Да това последното е идея.
Виж целия пост
# 211
Свекървата е искала да се "покаже" като я закара синът ѝ за екскурзията. И нарочно не му е звъннала вечерта, защото той можеше да я отсвири. А така, посред нощ, хем ще е замаян и ще действа като автомат, хем няма да ѝ каже да си викне такси, защото таксито може и да не дойде и после той ще е виновен. Прави се свека на хитра като стадо лисици, ама е толкова прозрачна, че чак става гадна.
Взе ми думите - баш това е причината. И вероятно се е обадила в последния момент, за да не може синът й да откаже.
Виж целия пост
# 212
Баш така е. Аз направо изригнай на висок глас "звъни ли се в 4и20" и тя ме чу и вика на моя "какво да правя, платила съм я вече екскурзията, да не ходя ли, ако кажеш няма да ида".
Виж целия пост
# 213
Тя питала ли го е, като я е плащала тая екскурзия?
На негово място ще кажа прави, каквото искаш.
Да не се обади вечерта направо е отвратително.
Виж целия пост
# 214
Баш така е. Аз направо издигнат на висок глас "звъни ли се в 4и20" и тя ме чу и вика на моя "какво да правя, платила съм я вече екскурзията, да не ходя ли, ако кажеш няма да ида".
Страшна манипулаторка е свекърва ти! Значи ако синът ѝ не я закара - няма да ходи на екскурзия. Ама за таксита дума не продумва сакън да не се охарчи и да не се изложи!
Виж целия пост
# 215
Баш така е. Аз направо издигнат на висок глас "звъни ли се в 4и20" и тя ме чу и вика на моя "какво да правя, платила съм я вече екскурзията, да не ходя ли, ако кажеш няма да ида".
Ами да не отиде, нейно решение е, парите са си нейни. Сигурна съм, че като не отиде мъжа ти, бързо ще звънне на такси. Веднъж точно е достатъчно.
Виж целия пост
# 216
Добре, де, този нейн син не може ли да я постави на място и да се спира свекървата с глупостите си? Лигава е, манипулаторка е, ама що изобщо синът й се връзва на акъла?
Виж целия пост
# 217
Баш така е. Аз направо издигнат на висок глас "звъни ли се в 4и20" и тя ме чу и вика на моя "какво да правя, платила съм я вече екскурзията, да не ходя ли, ако кажеш няма да ида".
Леле, Манипулаторка с главно "м" е тази.
Виж целия пост
# 218
Баш така е. Аз направо издигнат на висок глас "звъни ли се в 4и20" и тя ме чу и вика на моя "какво да правя, платила съм я вече екскурзията, да не ходя ли, ако кажеш няма да ида".

Ужас. Той е трябвало да и каже "ако искаш отивай" и да и затвори и толкова
Виж целия пост
# 219
Че защо синът й да казва? Щом е способна да си резервира екскурзия като зрял човек, може също така като зрял човек да си викне такси. От такси я е страх, от екскурзийка, не. Ама яко ви разиграва.
ПП: Понеже сме писали със Zim, не е към нея коментарът ми, а към казаното от свекървата.
Виж целия пост
# 220
Има една приказка, която може би никой никога не е чувал:
"Не е луд този, който яде баницата, а този, който му я дава". Та...
Виж целия пост
# 221
Като те събудят по никое време през нощта, не винаги имаш най-адекватната реакция. За мен добър отговор би бил "О, напротив, отивай, приятно прекарване, пращай снимки, хайде чао, че спя", но това го пиша сега – напълно будна.
Виж целия пост
# 222
Ми какво да се прави, мъжете като цяло не са в състояние да отрежат майките си.
Освен това повечето избягват и обяснения и спорове.
А ако трябва един мъж да го играе арбитър мужду майка си и жена си,  очаквайте просто да вдигне ръце и да забуксува.
Все пак не е лесно да се оцелява между две "змиеподобни". Joy
Виж целия пост
# 223
А сигурно ли е, че свекърва и син не са се разбрали предварително?
Виж целия пост
# 224
Наистина човек може да не е адекватен като се събуди, но като се облича и тръгва, вече трябва да се е окопитил
Ми какво да се прави, мъжете като цяло не са в състояние да отрежат майките си.
Освен това повечето избягват и обяснения и спорове.
А ако трябва един мъж да го играе арбитър мужду майка си и жена си,  очаквайте просто да вдигне ръце и да забуксува.
Все пак не е лесно да се оцелява между две "змиеподобни". Joy

Няма нужда от обяснения. Просто казва не и затваря и толкова
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия