Обновяваме BG-Mamma. Искаме да го направим заедно с вас

  • 22 154
  • 669
# 660
Обаче моят спомен със старите емотиокони беше, че половината текст във форума беше емотикони на килограм,  мигащи, светкащи и движещи се, та нямам никаква носталгия към тях.
Виж целия пост
# 661
И аз така. Доста ретро ми идват вече старите емотикони. Не ги искам обратно.
Виж целия пост
# 662
Ретрото винаги е на мода.Smiley
Виж целия пост
# 663
Днес имате ли проблем с търсачката?
Виж целия пост
# 664
Даже още от вчера.
Виж целия пост
# 665
При  мен не работи от вчера.



 Та се наложи ръчно да търся някои теми  с ровене в разделите. И се натъкнах на доста интересни теми, хаха
Виж целия пост
# 666
Днес имате ли проблем с търсачката?
Да ,не работи вече няколко дни...
Виж целия пост
# 667
Да, не работи търсачката.
Виж целия пост
# 668
Не е тук мястото обаче за проблемите с търсачката.
Виж целия пост
# 669
Бих искала да има функция игнор. Толкова нервоспестяващо и щадящо е.
Знам, че темата вече беше обсъждана, но ако е възможно, моля модераторите да предприемат нещо в тая насока.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия