Поскъпване на стоки- фрапиращи цени - Част 2

  • 15 268
  • 305
# 300
Ема, а момчето продава ли на сергия, или само с договорка?

Носят и на сергия, но чак в Красно село, на мен са ми далече.

пп - сергия н. 18 в Красно село.
Иначе тук си обявяват графика - https://www.facebook.com/profile.php?id=100008298330105
Виж целия пост
# 301
При нас сортовете са само Хрущялка и Биволско око.
Виж целия пост
# 302
На нашия открит пазар вчера и предния ден череши по 1,50 евро и то съвсем скоро брани. Споделиха, че много родили дърветата в дворовете им и затова не били достатъчно едри, но за мен си бяха нормални череши.
Същите от продавачи с коли в квартала 3 евро.
Виж целия пост
# 303
Тази седмица ще отида до борсата аз. Да видим там какви са цените. Иначе на евтини череши не съм попадала в нашия квартал.
Въпрос към пловдивчани - някой ходил ли е до борсата в Първомай? Заслужава ли си?
Сега ми се налага често да ходя за лечение до Пловдив и мисля да проверя и там какво има.
Виж целия пост
# 304
За Пловдив борсата на Първенец ви е удобна, Първомай е доста по-далеч /освен, ако не ви е по път/.
Иначе в Пловдив аз евтина череша не съм видяла.
В Куртово Конаре пускаха в градина да си береш.
Виж целия пост
# 305
Благодаря, ще видя и там.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия