Спамо- чат темичка- 7.5- 13.5

  • 35 311
  • 2 582
# 225

Сори........  Embarassed Embarassed Embarassed
Виж целия пост
# 226
Линк в Линкинг парк Mr. Green
Виж целия пост
# 227
Показвам си човката да кажа само "привет", че имам още над 100 файла за обработка. ooooh!
До довечера. bowuu

Привет, как е на новата работа, освен, че постоянно работиш и нямаш време за нас?



Следващия път да свирнеш. Знам хладна, тъмна, стара механа. Ракията така ти тръгва.......................

Божке, недей така бе жена, че подпалих и тръгвам за Пазарджик и без това имаме да довършваме нещо Wink
Виж целия пост
# 228
Аз съм на романтична вълна  Heart Eyes
Виж целия пост
# 229
 newsm44 newsm44 newsm44
Кака ви Руска утре ще е на работа...  Whistling Whistling Whistling
Искам днес повече внимание да ми обърнете,
щото мноооооого ще ви липсвам, нали???  Flutter
Виж целия пост
# 230

Мерси, да точно за него питах.   bouquet Hug   bouquet
Виж целия пост
# 231
newsm44 newsm44 newsm44
Кака ви Руска утре ще е на работа...  Whistling Whistling Whistling
Искам днес повече внимание да ми обърнете,
щото мноооооого ще ви липсвам, нали???  Flutter

Наистина ще липсваш, айде наслука на новата работа и глей да съ аресаш на шефа и се пази от злонамерени колежки Peace
Виж целия пост
# 232
newsm44 newsm44 newsm44
Кака ви Руска утре ще е на работа...  Whistling Whistling Whistling
Искам днес повече внимание да ми обърнете,
щото мноооооого ще ви липсвам, нали???  Flutter

Оооооо, ще стискам палци! Hug

Пак много сте писали, няма да чета Crossing Arms, направо изчезвам. Crazy  bouquet
Виж целия пост
# 233
Доста по-интересна, свързана с обработка на мнооого информация. Имам пекана шефка и още една колежка , като предстои да се увеличаваме като бройка.
Виж целия пост
# 234

Следващия път да свирнеш. Знам хладна, тъмна, стара механа. Ракията така ти тръгва.......................

Божке, недей така бе жена, че подпалих и тръгвам за Пазарджик и без това имаме да довършваме нещо Wink

Можеш да бъдеш сигурна, че ще те довърша.  Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Виж целия пост
# 235
Доста по-интересна, свързана с обработка на мнооого информация. Имам пекана шефка и още една колежка , като предстои да се увеличаваме като бройка.

Радвам се за теб Peace
Успехи и дано си доволна и занапред   bouquet
Виж целия пост
# 236
Кравке, пропуснах нещо, ама само каж къде и кой....  Whistling
Мога ли някак да помогна???  Hug
Виж целия пост
# 237
Можеш да бъдеш сигурна, че ще те довърша.  Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

А аз се довърших сам в заведение с името- Техно, ако се сещаш за кое техно парти става въпрос  Grinning
Виж целия пост
# 238
Някой да ми разясни връзката межу Мина и Руска. Сестри ли са? Ще ни играят ли постановката на Малена и Монда?
Ти ще ми оплетеш ли шапчица, ако ти разясним връзката и вратовръзката Wink

От онези за скоирски мъжки достойнства ли?  Mr. Green
Знае тя, знаеееее Mr. Green
Виж целия пост
# 239
6 перални съм изпрала.... свят ми се зави, на пералнята - не знам
Поздравявам те с песента "6 кокошки съм заклала", но сменям кокошките с пералня Mr. Green

Пералните всъщност бяха 5, ама я виж как Убаво се върза, че и рима докара Mr. Green
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия