Спамо- чат темичка- 7.5- 13.5

  • 35 313
  • 2 582
# 285
Русокоске, забравих че ти поръча баница .. ше ти врътна една ...  Grinning
Вчера въртях със спанак, ама ти нали каза, че нещеш такава ..  Sad
...

Спанак само, ако е расъл на кокал...  Whistling
Виж целия пост
# 286
Ох, по тоя ти казвам всичко ми капе, даже направо тече Crazy
Виж целия пост
# 287
Кви торти бе, аз чакам член да влезе, а то никакъв не виждам Mr. Green

Представи си ,че въпросните торти са като "Троянски кон",а......хоп и от вътре се показал голяяяяям член,......па и личен Wink Laughing

Цомбе кой тоя бе,покажи го .....aз нЕма да точим лиги,само ще оплакна оче Wink Wink Laughing
Виж целия пост
# 288
И кво като нямам .. ше си нарисувам един , ако ше ми помогне за експресна членска карта  Laughing
аз моа да ти дам моя ... Wink (само докато влезеш- после си го зам пак , че и на други трябва да помага)
Виж целия пост
# 289
Кви торти бе, аз чакам член да влезе, а то никакъв не виждам Mr. Green
Споко ма, ша доди.... Wink
Виж целия пост
# 290
...Ох, по тоя ти казвам всичко ми капе, даже направо тече Crazy
newsm78
Виж целия пост
# 291
И кво като нямам .. ше си нарисувам един , ако ше ми помогне за експресна членска карта  Laughing
аз моа да ти дам моя ... Wink (само докато влезеш- после си го зам пак , че и на други трябва да помага)

Приятел в нужда се познава...  Laughing
Виж целия пост
# 292
Иреноооо, мене не ме ли видиш ма оууу ooooh!
Тука съъъъъъъъъм Whistling wavey
Тука, тукаааааа, не таааам 55
Виж целия пост
# 293
Само да споделя на тези, които ги касае, че НА 15.05 (ВТОРНИК) НЯМА ДА ИМА ГРАДСКИ ТРАНСПОРТ, защото стачкуват!!!
Виж целия пост
# 294
Кви торти бе, аз чакам член да влезе, а то никакъв не виждам Mr. Green

Представи си ,че въпросните торти са като "Троянски кон",а......хоп и от вътре се показал голяяяяям член,......па и личен Wink Laughing

Цомбе кой тоя бе,покажи го .....aз нЕма да точим лиги,само ще оплакна оче Wink Wink Laughing

Б от ББ3 Mr. Green

...Ох, по тоя ти казвам всичко ми капе, даже направо тече Crazy
newsm78

 Whistling
Виж целия пост
# 295
Ей, убичъм ваа, бе спамърулини Hug
Има хора от тук, с които искам задължително да седна на една маса в тоя живот и шъ го напрая да знаете Whistling Peace
Виж целия пост
# 296
Приятел в нужда се познава...  Laughing
анджък де... остава въпроса дали ше ме оцени правилно! ?
Виж целия пост
# 297
Само да споделя на тези, които ги касае, че НА 15.05 (ВТОРНИК) НЯМА ДА ИМА ГРАДСКИ ТРАНСПОРТ, защото стачкуват!!!
Какво е това ГТ Mr. Green
Виж целия пост
# 298
Ей, убичъм ваа, бе спамърулини Hug
Има хора от тук, с които искам задължително да седна на една маса в тоя живот и шъ го напрая да знаете Whistling Peace
Само на маса ли newsm78
Аз викам и да си легнем, а? Mr. Green

Ма и аз та обичам маа Hug Heart Eyes

лелеееее, оаках се май Embarassed.....туй дет го написа, включва ли и мойто тяло Rolling Eyes
Виж целия пост
# 299
За НЕ шАфьоркита говоря Wink , Цомбе  Mr. Green
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия