Спамо- чат темичка- 7.5- 13.5

  • 35 313
  • 2 582
# 870
Живо пиле не останало...
Да му кажа,Лека нощ
Аз съм тук Hug
Виж целия пост
# 871
Никой, нищо не ми каза за поздравите пък Whistling
Виж целия пост
# 872
Даааааа............ммммммм
Виж целия пост
# 873
Теоооо, ти подуши ли ме

Лека нощ, мили мои....обичам ви Heart Eyes
Виж целия пост
# 874

Теооо,с тия възклицания,да не лижеш....сладолед Laughing

Мило Heart Eyes поздравите са супер  bouquet
Само дето ги гледам като картинки...НЕАМ ЗВУК ooooh! Crossing Arms
Виж целия пост
# 875
Добро утро, спамовци! Coffee
Виж целия пост
# 876
Я, затова ли толкова малко страници - нямало форум?

Добро утро!

Виж целия пост
# 877
Добро утро!




Днес съм от ранобудните-детето се събуди в 6 и 20 newsm45
Виж целия пост
# 878
Къде изчезнахте бре? newsm78
Виж целия пост
# 879
  smile3507 Добро утро!!!!
...къде ли ми е кафето????  Crossing Arms
Виж целия пост
# 880
Ей го е малко по-горе.Ти що чак ся ставаш бе-от колко си на работа?
Виж целия пост
# 881
Ей го е малко по-горе.Ти що чак ся ставаш бе-от колко си на работа?

Да, благодаря, станала съм в 7,
а съм на работа от 9  Grinning
Виж целия пост
# 882
Добро утроооо  Hug
Хубав ден на всички   bouquet

Руске,добре дошла в редиците на празнуващите 1ви Май Wink
Имаш притегателна работа.Само не достигай до крайности алкохо...пардон,работохолизъм  Laughing

Ше трЪча,че отново закъснЕвЪм...
  bouquet     bouquet     bouquet
Виж целия пост
# 883

Да, благодаря, станала съм в 7,


Благородно завиждам.


Сторми-добро утро  bouquet
Виж целия пост
# 884
...Руске,добре дошла в редиците на празнуващите 1ви Май Wink
...:

О, благодаря, този го изпуснах, дано доживея следващия...  Wink
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия