Спамо- чат темичка- 7.5- 13.5

  • 35 313
  • 2 582
# 915
...
Миленка, как е на новата работа... ще падне ли сега къркане на качествена водка..не че я долюбвам..ама заради тебе ще се жертвам.......... bowuu

Екстра, и аз не пия водка...  Whistling
Виж целия пост
# 916
Дааааалеееее....дале, дон далеееее....айййдееее, чупка у кръста
Мацки, отслабнала съм с килце и половина!!!!!Само да си взема първите парички и отивам на процедури за отслабване. Party Party
Виж целия пост
# 917
Whistling
А кажете бе Mr. Green
Виж целия пост
# 918
"Важното е да се води полов живот"
Виж целия пост
# 919
Мацки, отслабнала съм с килце и половина!!!!!Само да си взема първите парички и отивам на процедури за отслабване. Party Party

и какви са тези процедури..ааааааааааааа СПОДЕЛИ го с нас де...  Praynig
Виж целия пост
# 920

Цомбе, екстра, ама Стоянчо да си седи тук!!!  Sunglasses

Стоянчо, стой си мирно тук, че да не те пратят пак командировка....  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 921
Мацки, отслабнала съм с килце и половина!!!!!Само да си взема първите парички и отивам на процедури за отслабване. Party Party

и какви са тези процедури..ааааааааааааа СПОДЕЛИ го с нас де...  Praynig
Ето, споделям-процедурите съм ги правила миналата година 2 пъти, в студио ЛИНА, на Руски паметник. Пакетът е 220 лева за 10 бройки. Значи, опаковат те с колани, по които тече слаб ток, на проблемните места-корем, бедра, колена, дупе. Отделно лягаш в специално одеало, което напомня като материя облеклата на пожарникарите.....и това одеало има степени на загряване и те топи буквално. Ако ти е топло-казваш си. А токът предизвиква вибрации-4 вида, по 15 мин., общо-1 час.
Не съм пазила диети, миналата година яко бях свалила килца и обиколки с това и се задържат.
Виж целия пост
# 922
Е, тук съм де Simple Smile Ъъъ, след малко на работа, всъщност...
Виж целия пост
# 923
Е, тук съм де Simple Smile Ъъъ, след малко на работа, всъщност...

Нема мърдаш оттук, щото пак трябва да се напивам....  Crazy

Я вижте кво станало в Балчик -
http://www.netinfo.bg/?tid=40&oid=1042204 Shocked Shocked Shocked
Виж целия пост
# 924
Добро утро!
Руске, как е на новата работа?
Фейт, ще те стопят  ooooh!
Виж целия пост
# 925
Добро утро  Hug
няма да гледам колко страници има да чета  ooooh!
Виж целия пост
# 926
Баси ooooh!. Мож ли толко страниц да се изпишат За и Против кореста?? Кво му има на дрешлето? Мнооого секси, зависимо от материята- мноооого стилно. Нъл?
Ама и аз...хванах се да ги чета ooooh!
След малко ще има ... Уолкинг ин Русьеееее   Whistling Whistling Ту сърч шууус фор ми Flutter

Я като едни видни корифейчета ми казувайте - за литъл блек дрес (не бляк, Цомбе Wink) сандал или чехъл или патък,а? И чорап ще има Flutter, с тантела Flutter...
Виж целия пост
# 927
 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44
Виж целия пост
# 928
 smile3518
Виж целия пост
# 929
newsm78
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия