Спамо- чат темичка- 7.5- 13.5

  • 35 313
  • 2 582
# 960
Давай за жизнь, держись брат до конца
Давай за тех, кто дома ждет тебя
Давай за жизнь, будь проклята война
Давай за тех, кто дома ждет тебя

 Поздрав за ценители...

Ще се самопоздравя с празника  Laughing Дядо ми е ветеран от Войната-да ми е жив и здрав милия, не съм го виждала от 15г.  Cry Cry


Виж целия пост
# 961
Подушил е младо гадже  Mr. Green
Виж целия пост
# 962
Отивам да чистя, довечера чакам свидни гости от Сливен Flutter
Лунооооо, Дидката ми иде на гостииииии Party Party Party
Виж целия пост
# 963
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=188832.new#new    ooooh! ooooh! ooooh!
Ибаси какво доживЕх
Виж целия пост
# 964
Мда, мерсаж за съветите, ма на босо ли? Ке ми замръзне д-то, а и не е редно у църквата на бос крак.... newsm78 . Мога ли да сложа мноооого фин копринен някакъв чорап? Thinking
Виж целия пост
# 965
Може Коте,ама с тантелка  Whistling
Виж целия пост
# 966
Поздрав и за теб, Тонколонке, а и за всички желаещи:
Любе - Давай за
краднах ги от една друга тема Blush

мерси Ели , точно тая песен и "русские" ги любя най-много! цун и честит празник
и за "ЛЕО"
Давай за них давай за нас
И за Сибирь и за Кавказ
За свет далеких городов
И за друзей и за любовь
Давай за вас, давай за нас
И за десант и за спецназ
За боевые ордена
Давай поднимем старина


В старом альбоме нашел фотографии
Деда он был командир Красной армии
Сделал на память Берлин сорок пятого
Века ушедшего воспоминания
Запах травы, на рассвете нескошенной
Стоны земли от бомбежек распаханной
Пара солдатских ботинок истоптанных
Больными ногами больными стопами


Виж целия пост
# 967
Ами за у църквата -
...мноооого фин копринен някакъв чорап? Thinking
иначе и на босо може Wink
Виж целия пост
# 968
Тая Бу как ни изпързаля  ooooh!
ама и ние какво се връзваме верно сме  newsm57
Виж целия пост
# 969
Тая Бу как ни изпързаля  ooooh!
ама и ние какво се връзваме верно сме  newsm57
Така си е да му се не знай ooooh!
Айде, аз си отнасям д-то по пазарищата. Утре нема да си пускам чаавето на градина, та ще съм тук, освен ако ме няма.
Мнооого цалюфки на тез дет са тук и на тез дет ще дойдат по-късно  bouquet  Hug  Hug
Виж целия пост
# 970
Колона , благодаря ти, че ме разцивриш накрая    bouquet
Любе-Комбат
Виж целия пост
# 971
Колона , благодаря ти, че ме разцивриш накрая    bouquet
Любе-Комбат
пусни си "дед", и я приеми за поздрав... ау...почнах се с ракията ...до довечера ше съм като казак...
с теб ше излезем от една партия май Wink
Виж целия пост
# 972
с теб ше излезем от една партия май Wink

 Laughing Руска ми е кръвта - гореща http://www.vbox7.com/play:b6569233
Виж целия пост
# 973
с теб ше излезем от една партия май Wink

 Laughing Руска ми е кръвта - гореща http://www.vbox7.com/play:b6569233
давай сейчас "от Волги до Енисея" Wink Россея , моя Россея Wink
Виж целия пост
# 974
Откак Руска почна работа нещо се позагуби темата,май  Thinking
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия