Спамо- чат темичка- 7.5- 13.5

  • 35 311
  • 2 582
# 1 080
Лео, красота .. ходиш ли често там?

Не съм ходила от 15г. - сърцето ми плаче  Cry Cry Cry

Пожелавам ти в най- скоро време да ти се открие възможност да отидеш ..  Peace
Виж целия пост
# 1 081
...Ооооооо, Басов, как си скъпи? newsm51 Two Hearts newsm76  Kissing Heart Two Hearts

 newsm09 Я къш, ма!!!  #Cussing out

Виж целия пост
# 1 082
абе вие тука и либовни връзки ли завързвате  newsm78

Ма ние така сме се овързали, че не ти е работа. Mr. Green Twisted Evil

Само не изпускайте края кой с кого, кога и как, че да няма после: Аз бях на ред, ама ме изпредвариха ..  Laughing
Виж целия пост
# 1 083
...Само не изпускайте края кой с кого, кога и как,...

Че на кой му пука...  Laughing
аз, обаче не си изпускам реда...  Whistling
Виж целия пост
# 1 084
тук се заформя 100-тния сезон на "Дързост и красота" ...  Laughing
Виж целия пост
# 1 085
я влюблен в тебя...России , я влюблен  Embarassed
малиииии кък си поркам сам водка..... не е истина! ЛЕО , ш съ омъжиш  ли за мен?!
(само ако ш мъ водиш там обаче Wink )
Виж целия пост
# 1 086
=== ЛЕО , ш съ омъжиш  ли за мен?!
==




 Whistling WhistlingТЕОООООООООООООО Whistling Whistling
Виж целия пост
# 1 087
Видях Иренка,видях,ама не разбрах че е за мене  Blush

да се реванширам   bouquet
Виж целия пост
# 1 088

Ко зяпаш Mr. Green, на всекаде да се предредиш искаш. То с ъкъл става тая работаааа  Joy Joy
Виж целия пост
# 1 089
Споменавала ли съм някога, че съм родена в СССР?  newsm78
Виж целия пост
# 1 090
За да няма злоупотреби с информация и измислени интриги , обявявам любовите си във форума:
Руска - ноу я любя тя ми е фаворит , ама ако не се бори за първото място мое някоя да я измести (аз обичам да ме глезят Wink )
тео - нея я любя също , ама е малко нервна , та чак понякога ме плаши...обаче нали ми е родственица по музикална линия - ше я търпя , ко да прая
ЛЕО - ШИ ИС ДЪ УАН , нейното място в сърцето ми няма кой да го вземе...както и това на цомба
кончето е ноу добричка ...ама нещо май липсва (и аз не знам какво е) ама си я тача , шото ми е кръвна музикална родственица!
 мама ло е роднина и тя , ама нейния мъж ноу рефниф...та чак ме плаши , ама списваме и с нея... Wink
бонбониера-та е супер красиво гадже , ама ноу непостоянна и се разлюбихме вече , ама все още сме приятели Wink
Виж целия пост
# 1 091
  Shocked  Мегаломан
Виж целия пост
# 1 092
ай стиа фе , днес ми е празник и ми е позволено да си покажа любовите... а пък и за да няма спекулации коя коя е... Wink
Виж целия пост
# 1 093
...
Руска - ноу я любя тя ми е фаворит , ама ако не се бори за първото място мое някоя да я измести (аз обичам да ме глезят Wink )
...

 Mr. Green Mr. Green Mr. Green Разбахте ли, бре!!!! Whistling
Я ,мирно всички!!!  newsm66 newsm66 newsm66

Шсъ боря, как няма дсъ боря!!! Sunglasses
Със зъби и с нокти шсъ боря!!!  Whistling Whistling Whistling
Виж целия пост
# 1 094
аууууууу "лео" , "тео" и "руска" тонколоната ше ги хруска...
Crossing Arms
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия