Спамо- чат темичка- 7.5- 13.5

  • 35 311
  • 2 582
# 1 215
и аз с менчето с вода съм се привела леко ,кръста ми се сфана,де го тоя гост Sick
Виж целия пост
# 1 216
Къв отбой биеш, Сопранов? Нема такиви работи Naughty
Виж целия пост
# 1 217
Аз го посрешнах вече бе, кви менчета, кви пет лева Mr. Green
Виж целия пост
# 1 218
Оркестър.. свободно! Почеши коня!
Виж целия пост
# 1 219
ГОСТЕЕЕ, аз ша изляга малко. Ма шса върна. Ти си земи дъждобран. Ко немаш- мое и чадър. Дръж си го отпреде и надничай сал с едното ОЧО Rolling Eyes
Виж целия пост
# 1 220
Още малко търпение......
....чакаме акаунта.....  Whistling
Виж целия пост
# 1 221
Оркестър.. свободно! Почеши коня!

 
 Laughing
Кефиш мъ Hug
Виж целия пост
# 1 222
Още малко търпение......
....чакаме акаунта.....  Whistling
Айде, че не издържам вече дееее.....влееееез......че ще.....
Виж целия пост
# 1 223
..че ше препереш на ръка ли?
Виж целия пост
# 1 224
Дан ма разчешете накаря вий.
Виж целия пост
# 1 225
Бомбе, споко. Гостът ще влииииза и излиза цяла вечер  Mr. Green
Виж целия пост
# 1 226
малийййй,то аз тъй приведена с менчето май.....той щом ще влиза и излиза Mr. Green
Виж целия пост
# 1 227
..че ше препереш на ръка ли?
Знаеш как е, като си сам.

Отпратих покана към една художничка от Италия, но тя ме отхвърли Cry
Сигурна съм, че добре рисува Peace
Виж целия пост
# 1 228
Сигурна съм, че добре рисува Peace
А прави ли лазаня?
Виж целия пост
# 1 229
малийййй,то аз тъй приведена с менчето май.....той щом ще влиза и излиза Mr. Green
Спокоооооооооо....казах, че аз ще го посрещнааааааааааа

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия