Ипотека на мое име

  • 8 545
  • 241
# 120
НЕ
Како толкова настоява и иска той да тегли кредит. Да си намери работа с трудов договор и да действа.

Твърди, че трябвало минимум 2 години да работи на трудов, за да му даде банката и това щяло много да ни забави в развитието на връзката.

Нямате връзка, а сте в търговски отношения, в които ти му осигуряваш нещо, което той не може да си позволи.
Виж целия пост
# 121
Пълни глупости. На мен ми дадоха ипотека с по-малко от година трудов договор.
Обаче аз имах самоучастие.
Обаче си купих имота за мен.
Виж целия пост
# 122
Е човека може да не иска той да тегли кредит .
Виж целия пост
# 123
Е човека може да не иска той да тегли кредит .
Може бе. А може и да не иска да изплаща кредит.
Виж целия пост
# 124
Балчик. Там само цигани и пенсионери има.

Тоя верно е няквкаъв шемет, тества я. На бас, че балчишката хасиенда ще иска да е името на двамата, защото той нали всичко ще прави по къщата. Жената да плаща ипотеката....
Виж целия пост
# 125
Да, но авторката така и не отговаря на чие име ще е имотът. Явно и сама си усеща много добре, че тоя иска да я подхлъзне и и е неудобно пред аудиторията, че въобще пита какво да прави.
Виж целия пост
# 126
Темата някак си става от хлъзгава по-хлъзгава.
Дано момичето, което  на 21?  Все пак е добило пресдстсва.
Виж целия пост
# 127
Рядко  форумът е толкова единодушен. Момиче, спасявай се.
Виж целия пост
# 128
В една такава ситуация е странно, че авторката сама не се е сетила, че мъжът не става за нищо. Толкова е очевидно.
Виж целия пост
# 129
Вижте сега, не е задължително да не става за нищо, явно бизнеса му е на тъмно и няма никакви или минимални печалби поради което не може да кандидатства за кредит. И за него това е начинът. Но не и за нея, твърде много рискове крие подобно начинание. Иначе идеята за къща в малък град на морето не е толкова лоша, то ясно че иска повече работа, повече пари за поддръжка, но си има и предимства, както и може да има възвращаемост. Но не и на гол г*з както са и двамата.
Виж целия пост
# 130
Вижте сега, не е задължително да не става за нищо, явно бизнеса му е на тъмно и няма никакви или минимални печалби поради което не може да кандидатства за кредит. И за него това е начинът. Но не и за нея, твърде много рискове крие подобно начинание. Иначе идеята за къща в малък град на морето не е толкова лоша, то ясно че иска повече работа, повече пари за поддръжка, но си има и предимства, както и може да има възвращаемост. Но не и на гол г*з както са и двамата.

Впрочем, леджит си му е бизнесът, изкарва добри пари, просто не е константно, а понякога и самите клиенти бавят фактури, и може да изкара 4к евро за 3 месеца, после няколко да няма нищо. Твърди, че банките никога няма да му дадат добри условия, такива каквито, ако аз тръгна да тегля ще дадат, защото преди смяната на работата ми и аз имам 7 години опит в същата сфера, и 5 в предишната компания без прекъсване.

Относно въпросите, на кого ще е - преди каза, че на някакъв етап би се радвал да го напиша в акта, а сега тези дни казва, че  би искал сигурност и  още в началото след сделката да го включа.  Също така, според него това е топ сделка, топ инвестиция, защото, ако не ми харесвало тази къща сме щели да я пооправим и продадем за 300 к (мен ме съмнява, а и не знам дали 2 години няма да я продаваме тази къща, така че за него е инвестиция, а за мен риск)
Виж целия пост
# 131
Какво правиш още в тази връзка?

Каква ти е надеждата?
Виж целия пост
# 132
Поредния, който мечтае да се прави на успял с чужди пари.
И как се купува къща по Черноморието, заем теглят всички, младите и родителите им/или възрастните дават пари кеш/ и тежестта се разпределя. Ако се стигне до "чао", разделят си куклите и парцалките и никой не се оказва с някакви непосилни заеми. Това в нормалния случай, когато единия не се опитва да накара другия да издуха супата. В този обаче човека се държи толкова нагло, че направо не е за вярване за сегашните времена.
Виж целия пост
# 133
Абе, момиче!!! На какъв език да ти се напише, че този човек те манипулира и яко ще загазиш ако му се навиеш на глупостите? 4к за три месеца е нищо, няма как да изплаща ипотека и да живее.
Виж целия пост
# 134
Боже господи...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия