Пет месеца с еврото...

  • 17 360
  • 520
# 510
Еми точно двойна е разликата.
За шофьорските и бензина участва. И естествено основното, спелула.
Виж целия пост
# 511
Да, цената е двойна, курсът си е един и същ - това имах предвид. Просто са го разделили на 2 дни, та да имат оправдание.
Виж целия пост
# 512
Ако имаха пари, нямаше да прескачат за уикенда до Гърция, а щяха да отидат за седмица в Созопол.

Вероятно половината от уикенд туристите са с хладилните чанти и отиват на неплатена зона.

Надявам се, че коментара ти е ироничен и не го мислиш наистина.
Виж целия пост
# 513
За шофьорските курсове се знаеше отдавна, че ще им променят цената.
Виж целия пост
# 514
Ако имаха пари, нямаше да прескачат за уикенда до Гърция, а щяха да отидат за седмица в Созопол.

Вероятно половината от уикенд туристите са с хладилните чанти и отиват на неплатена зона.

Надявам се, че коментара ти е ироничен и не го мислиш наистина.
Да, гроздето ѝ е кисело.
Виж целия пост
# 515
Ако имаха пари, нямаше да прескачат за уикенда до Гърция, а щяха да отидат за седмица в Созопол.

Вероятно половината от уикенд туристите са с хладилните чанти и отиват на неплатена зона.

Надявам се, че коментара ти е ироничен и не го мислиш наистина.
Да, гроздето ѝ е кисело.

Фри, колко пък да ми е кисело гроздето, като имам апартамент в Созопол. Гледка море и борчета пред терасата ми. И понеже не може всичко да е идеално - идват разни крадливи катерици да ми взимат от ядките от плота.

Гърция пък, даже и да нямам пари да отида (което не е престъпление), имам 3 покани от бизнеспартньори (няма да се възползвам).

По сериозната тема: за иронията - и да, и не.

Голяма част от уикенд туристите наистина си ходят там ако не с храната, то - си купуват от там.
Други имат къщи, трети - наистина си почиват.

За Созопол и скъпотията там си е закачка, че нали се размятат едни касови бележки... И нашата е там някъде - за вода, кафе, сок, горещ шоколад и 6 топки сладолед в онова известното кафете платихме 57 евро. Е, научихме си урока. Има и заведения с нормални цени.
Виж целия пост
# 516
Кое е това кафене? Цените му са по-високи от кафенето пред Миланската катедрала.
Виж целия пост
# 517
Кое е това кафене? Цените му са по-високи от кафенето пред Миланската катедрала.
Липстик, срещу една от църквите. Било доста известно (с некоректни пракрики). Нашумя покрай скандала с 3 торти и 3 кафета уж на промоция, а жената е платила 27 евро.
Виж целия пост
# 518
Сетих се кое е, тортите му винаги са изглеждали ужасно.
Виж целия пост
# 519
Като става въпрос за море, и аз се отказах и от години не съм стъпвала тук, особено след като бях хванала такава инфекция . Тази събота за първи път отидох в Гърция за съвсем кратко и просто там възприех и водата, и всичко по съвсем различен начин. Лично усещане.
Виж целия пост
# 520
Влезеш в морето в Гърция, гледаш да не нагълташ вода, че е доста солена. Ама не чак толкова, колкото на суашата по нашето черноморие.
Гърците не бяха хич доволни като приеха навремето при тях еврото, но трябва да са доволни, че ние го приехме и си го харчим там с кеф.
Стин игия мас.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия