Звездни Компромати- Юни'26

  • 163 232
  • 1 630
# 1 605
Симон Байлс 2021 даде много добър пример като се отказа от олимпиадата заради менталното си здраве и особено при завръщането си, ама колко хейт отнесе тогава...
Виж целия пост
# 1 606
Доколкото си спомням относно Цвети Стоянова Илияна Раева сякаш много искаше да каже каква е причината и намекна, че става дума не за спортни разочарования, а лични мотиви да скочи гимнастичката. Но запази мълчание и добра етика Раева и пое спекулативните обвинения, че Цвети Стоянова заради драми в отбора е посегнала на живота си. Има нещо, което Раева знае и не искаше да злепостави  Стоянова...
Виж целия пост
# 1 607
Пинк и семейство, поздравила съпруга си за Деня на бащата с тези снимки
Скрит текст:
Виж целия пост
# 1 608
Много са готини Пинкови.

Мира Радева оженила сина си
Скрит текст:
Виж целия пост
# 1 609
J Lo на концерт на А. Гранде...дъщеря и също там. Онзи най-близък другар на Дженката танцува, прегръща го друг "мъж" Simple Smile
https://www.facebook.com/share/r/1T2teEVxdz/
Виж целия пост
# 1 610
Външната ни министърка е ходещ компромат. Спрягат я за любовница на баш шефа, но на мен не ми се вярва той да има толкова ниски изисквания.

А кой сега е баш шефът на държавата, че от много шефове се обърках? Пилот ли е?
Виж целия пост
# 1 611
Външната ни министърка е ходещ компромат. Спрягат я за любовница на баш шефа, но на мен не ми се вярва той да има толкова ниски изисквания.

А кой сега е баш шефът на държавата, че от много шефове се обърках? Пилот ли е?

Аз си мисля, че много я подценявате тази жена. Първият ѝ съпруг е успешен, заможен и с връзки, вторият също. Това не са мъже с ниски изисквания и явно има някаква причина да привлича такива мъже.
Виж целия пост
# 1 612
ДВА пъти ли е омъжвана? Бря, че тя освен амбициозна била и мъжемелачка. (чудя се как ли я издържат с тва говорене като картечница)
Виж целия пост
# 1 613
Много са готини Пинкови.

Мира Радева оженила сина си
Скрит текст:

Много семплички младоженците,Радева и господинът от дясно стоят по-добре и колоритно
Виж целия пост
# 1 614
Срам ме беше да го напиша.
Виж целия пост
# 1 615
Външната ни министърка е ходещ компромат. Спрягат я за любовница на баш шефа, но на мен не ми се вярва той да има толкова ниски изисквания.

А кой сега е баш шефът на държавата, че от много шефове се обърках? Пилот ли е?

Аз си мисля, че много я подценявате тази жена. Първият ѝ съпруг е успешен, заможен и с връзки, вторият също. Това не са мъже с ниски изисквания и явно има някаква причина да привлича такива мъже.
Сигурно има причина, защото външност и чар няма....Чак се чудя с какви качества ги привлича тези успешни мъже...
Виж целия пост
# 1 616
Цвети Стоянова беше заместена от резерва на НО, която не просто се вписа успешно, а и помогна на България в историческия първи медал на ОИ в Рио. Не спекулирайте с името й, прекрасна състезателка беше, истински боец. Баща й не е просто приятел на Раева, а . бронзов медалист в кану-каяка от олимпийските игри в Атланта.

Цвети Стоянова имаше много проблеми по това време, не е въпрос само на спортно напрежение. В настоящия момент не знам дали е още с Мариан Вълев, но каквото и да се случва, дано е победила демоните си.


Външната ни министърка е ходещ компромат. Спрягат я за любовница на баш шефа, но на мен не ми се вярва той да има толкова ниски изисквания.

А кой сега е баш шефът на държавата, че от много шефове се обърках? Пилот ли е?

Аз си мисля, че много я подценявате тази жена. Първият ѝ съпруг е успешен, заможен и с връзки, вторият също. Това не са мъже с ниски изисквания и явно има някаква причина да привлича такива мъже.
Голямо постижение- “бивша жена съм на двама успешни мъже с високи изисквания” 😆😆😆
И аз така чух за тази микробиоложка-външен министър, говори се, че Радев много бързо скъсява дистанцията с колежките и после предано им помага в кариерата. Още от ВВС това.
Не вярвам, че ще го кажа, но Деси Радева ми харесва повече. Има характер и излъчване на Амазонка. Министърката има излъчване като по-малката сестра на Спондж Боб. 🫣
Виж целия пост
# 1 617
Ако беше критерият да привлича определен сорт мъже - чудесно, само че за външен министър има малко по-различни изисквания. Като минимум - да не ни излага пред чужденците.
Виж целия пост
# 1 618
Външната министърка и с втория съпруг ли се е разделила?Деца няма ли?
Виж целия пост
# 1 619
Не знам защо не ми идва отвътре да оценя високо жена, която е сложена на пост министър на външните работи и продължава вече втора седмица да копае дъното с гафа със смешната роля и да твърди, че се изразявала с облеклото си. Аз написах ли ви, че на жената ѝ е даден именно пост, с който да може да показва дрешките си?!
Аз съм да се въведе униформа за политиците ни, за да може да си вършат работата и да не се разсейват с демонстрация на дрешки. Какво щеше да ѝ стане на министърката да сложи една бяла риза и черен панталон/пола и да отиде да покаже свръх интелекта си, поради който сменя всеки сезон постове в МС?! Че и умни мъже сменяла, сега разбирам...
Като говори получавам uncanny valley чувство. Гледа като робот, говори като робот, чак се чудя да не би вярно да е AI...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия