Звездни Компромати- Юни'26

  • 166 656
  • 1 674
# 1 635
Вижте свекъра на Чамова и ще разберете кой я тика. Sunglasses
Е, като кажете А, е редно да кажете и Б, а не просто някакви такива подмятания и през няколко страници да питаме кой е свекър ѝ…
Виж целия пост
# 1 636
Да, кой е свекъра? Защото търсих специално и всъщност официални данни и за мъжа й не видях. Камоли за свекър.
Отделно се разпространяват някакви данни за “баща й” с фамилия чамов Simple Smile а тя е с тая фамилия с тире.. въобще малко откъм био има неточности
Виж целия пост
# 1 637

Големи сладури са водещите на БНТ
Виж целия пост
# 1 638
Досега не съм срещала твърдения, че външната е лекар, че да се коментира толкова това доктор. Навсякъде е представяна като доктор на науките.
И аз чакам да разбера кой е свекъра. 😂
Виж целия пост
# 1 639
Ама Божинката по принцип не изглежда така?!
Много странен вид има на това клипче.
Той е само на 40 г. спортист, млад мъж, за мен това е доста странно. Да не е болен?
На мен ми е много симпатичен и ненатоварващ, препочитам него да гледам, пред някои префърцунени тетки.
Виж целия пост
# 1 640
Във фийда се върти някакво клипче на Кулагин, който казва, че познава Дара, не я харесва като човек, за него била долна наркоманка, но много харесал представянето й на "Евровизия" .
Виж целия пост
# 1 641
Още една, която има право да изразява себе си с дрехите:
Скрит текст:
Малко олд фешън, но в стила на партията.
Виж целия пост
# 1 642
Да, кой е свекъра? Защото търсих специално и всъщност официални данни и за мъжа й не видях. Камоли за свекър.
Отделно се разпространяват някакви данни за “баща й” с фамилия чамов Simple Smile а тя е с тая фамилия с тире.. въобще малко откъм био има неточности
Рових се по СМ, единствените твърдения, но упорити, за мъжа ѝ са, че е агент на МИ6. 😂
Виж целия пост
# 1 643
Щом не е КГБ, значи е добре🤣🤣
Виж целия пост
# 1 644
Мъжа й МИ6, шеф й КГБ. Яко се е навъртяла из службари Simple Smile)))
Виж целия пост
# 1 645
Още една, която има право да изразява себе си с дрехите
Добре де, тия жени себе си излагат най-вече, толкова ли не ги е грижа как изглеждат, не мога просто. Това и за офис в Горно Нанадолнище не е приемливо.
Виж целия пост
# 1 646
Ето малко конспирация от ФБ за Чамова. Вероятно този професор Чамов, който го спрягат за баща в поста да е всъщност свекърът...

Скрит текст:
Виж целия пост
# 1 647
Егати и секретната министърка Joy

Още 2 снимки от сватбата на сина на Мира Радева...била в подножието на Мусала.
Скрит текст:

Виж целия пост
# 1 648
Цитат
Още една, която има право да изразява себе си с дрехите
Добре де, тия жени себе си излагат най-вече, толкова ли не ги е грижа как изглеждат, не мога просто. Това и за офис в Горно Нанадолнище не е приемливо.
Това е...нивото на културата във България! Повсеместно е.
Виж целия пост
# 1 649
Чета скандали във ФБ около Андрей Едрев, той още по е изтрещял, напада жени с реплики от рода "после що ви намират в куфари". Пишат, че е с ефективна присъда от 3 месеца за шофиране с фалшиви документи и пробация за неплащане на издръжка. Страшно неприятен типаж
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия