Кралски работи и клюки - Юни 2026

  • 75 748
  • 1 767
# 1 710
Може да има и на Сащ, кой знае. Едни дечица имам близки, шотландчета с иракски корени, бабата и дядото са дошли по времето на войната в персийския залив, тези деца никога не са стъпвали в Ирак- като играят Шотландия са с шотландския тим, като играят Ирак с тениски на Ирак. Майтапихме се ако имат мач заедно за кого ще са, то уви и двата отбора май приключват 🤷🏻‍♀️
Виж целия пост
# 1 711
Нали проверявате полетите все, сигурно и този може Simple Smile

То и пътуването на Съсекс е локуми из пресата, ама колко анализа и размишления прочетохме в темата.

Семейство Съсекс не е разследвано за престъпление.
Да, изумена съм как се приравняват Хари и Андрю за пореден път. Хари не е извършил престъпление, просто поставя личния си живот и добруването на семейството си като приоритет и си личи, че това е било правилно решение. Андрю можел да се показва, да ходи където си ще, а на Хари се държи сметка за всяка една крачка и се иска някъде да се скрие. Ноу комент.
И не бил осъден Андрю, то и други не са (във връзка с Епщайн файловете), но получават обилно обществено осъждане. Двойните стандарти пак са в действие.
А Мете и Албер никой не се е хвърлил да ги брани, поне аз не съм чела. За разлика от Андрю.
А, де!
Щом няма нищо укоримо в близките контакти на Андрю и всичките Йорк с Ъпстийн (многогодишни при това!), в какво точно се упреква Мете Марит?
Още повече, че за нея няма данни да се е възползвала от мрежата му.

На странното е, че за Андрю се вадят всякакви доводи, че е невинен, но Албер е доказано виновен. А истината най-вероятно е,  че и двамата не са стока.
Виж целия пост
# 1 712
И аз се чудя, нищо укоримо няма във връзката с епщайн, ама само ако е андрю Simple Smile
Защо тогава беше отнемането на титли и изричното изключване на Йорките от Аскот....
Виж целия пост
# 1 713
Скрит текст:
Нали проверявате полетите все, сигурно и този може Simple Smile

То и пътуването на Съсекс е локуми из пресата, ама колко анализа и размишления прочетохме в темата.

Семейство Съсекс не е разследвано за престъпление.
Да, изумена съм как се приравняват Хари и Андрю за пореден път. Хари не е извършил престъпление, просто поставя личния си живот и добруването на семейството си като приоритет и си личи, че това е било правилно решение. Андрю можел да се показва, да ходи където си ще, а на Хари се държи сметка за всяка една крачка и се иска някъде да се скрие. Ноу комент.
И не бил осъден Андрю, то и други не са (във връзка с Епщайн файловете), но получават обилно обществено осъждане. Двойните стандарти пак са в действие.
А Мете и Албер никой не се е хвърлил да ги брани, поне аз не съм чела. За разлика от Андрю.
А, де!
Щом няма нищо укоримо в близките контакти на Андрю и всичките Йорк с Ъпстийн (многогодишни при това!), в какво точно се упреква Мете Марит?

Скрит текст:
А андрю се разходил до Франция в последния уикенд на май. Негов приятел - дубайски милиардер - му пратил частния си самолет да го вземе и да го закара до там, където да пояздел, че не му давали да язди в Англия. 
Всички разноски били поети от тоя приятел.

Излизат си нещата, шумът наоколо е силен, де, не може да се отрече.
Не е патент на Андрю да крънка самолети и почивки от богати и влиятелни приятели...
Не е. Отдавна е измислено. И до ден днешен се практикува.

Това също, да.
А за Мете тук се обсъжда дълго и напоително без ничии възражения. Неясно остава защо тя е виновна, че е пила кафе на острова, а Андрю не е, въпреки, че за него излязоха ужасяващи материали.
Виж целия пост
# 1 714
Има ли някакъв шанс да се срещнат САЩ и Англия на Световното - предвид 250 г от Независимостта ще е интересен двубой 🤣
В Монтесито също ще е интересно, ако има такава среща. 🙃
Виж целия пост
# 1 715
Някой май е пропуснал изтеклите мейли от Мете към Епстайн Simple Smile
Разменните гостувания, подкупите и подаръците, които е получавала, както разбира се и финансиране на скъпите й хобита от младите години, свързани с наркотици. Нищо работа - чиста е като сълза Мете, и невинна, разбира се
Виж целия пост
# 1 716
И аз се чудя, нищо укоримо няма във връзката с епщайн, ама само ако е андрю Simple Smile
Защо тогава беше отнемането на титли и изричното изключване на Йорките от Аскот....
Явно и самите Уиндзори са го осъдили по 2 снимки и по думите на доказана изнудвачка.

Иначе на мен хич не ми е за Мете, да си понася и тя отговорността, доколкото е забъркана. Същото важи и за Андрю с пълна сила. Не разбирам това заставане на амбразурата, като и семейството му вече се примири, че не са ок делата му.
Виж целия пост
# 1 717
А, не е, хич даже мете.
Ама за андрю има и снимки, дето бяха колажи, ама не съвсем, разследван е за злоупотреба със служебно положение, ходил е на острова, епщайн му е гостувал, използвал е военни бази за кацане и и и, ама какво беше "за него нищо не е доказано" Simple Smile
Виж целия пост
# 1 718
Има ли някакъв шанс да се срещнат САЩ и Англия на Световното - предвид 250 г от Независимостта ще е интересен двубой 🤣
В Монтесито също ще е интересно, ако има такава среща. 🙃
По сегашните резултати - да😅
Виж целия пост
# 1 719
Давиз, разбира се, че си зле дни след трансплантация на бели дробове. Това е огромна и тежка операция, от която бавно се възстановяваш.

Но щом те са предпочели да идат в САЩ на мач, отколкото да са с нея, значи не е чак толкова опасно положението й в момента.
Виж целия пост
# 1 720
[
А, де!
Щом няма нищо укоримо в близките контакти на Андрю и всичките Йорк с Ъпстийн (многогодишни при това!), в какво точно се упреква Мете Марит?


Както не е укоримо, че Мете е водила сина си на купони и на срещи с Епстайн. И снимки има.
Виж целия пост
# 1 721
Скрит текст:
Нали проверявате полетите все, сигурно и този може Simple Smile

То и пътуването на Съсекс е локуми из пресата, ама колко анализа и размишления прочетохме в темата.

Семейство Съсекс не е разследвано за престъпление.
Да, изумена съм как се приравняват Хари и Андрю за пореден път. Хари не е извършил престъпление, просто поставя личния си живот и добруването на семейството си като приоритет и си личи, че това е било правилно решение. Андрю можел да се показва, да ходи където си ще, а на Хари се държи сметка за всяка една крачка и се иска някъде да се скрие. Ноу комент.
И не бил осъден Андрю, то и други не са (във връзка с Епщайн файловете), но получават обилно обществено осъждане. Двойните стандарти пак са в действие.
А Мете и Албер никой не се е хвърлил да ги брани, поне аз не съм чела. За разлика от Андрю.
А, де!
Щом няма нищо укоримо в близките контакти на Андрю и всичките Йорк с Ъпстийн (многогодишни при това!), в какво точно се упреква Мете Марит?
Още повече, че за нея няма данни да се е възползвала от мрежата му.

На странното е, че за Андрю се вадят всякакви доводи, че е невинен, но Албер е доказано виновен. А истината най-вероятно е,  че и двамата не са стока.
Във основа на сегашното класиране няма такъв шанс.
Мачът във Филаделфия на 4 юли е от елиминационен кръг на 16-ти кръг между победителите от мачове 74 и 77.
Англия е в група L и тя няма как да участва в този мач.

https://www.instagram.com/stories/princessrajwa_fans/3925687198032646811  
Малкото фенче и на месеци подкрепяше отбора.
Виж целия пост
# 1 722
Daviz, на финал 😅ама те пък тогава нали щели да са в Бирмингам Съсекс. Нещо затихна тази история, два дни кой къде ще спи, кой ядосан, кой обиден, и нищо повече.
Виж целия пост
# 1 723
Daviz, на финал 😅ама те пък тогава нали щели да са в Бирмингам Съсекс. Нещо затихна тази история, два дни кой къде ще спи, кой ядосан, кой обиден, и нищо повече.
Аз помислих че конкретно за 4 юли пита Лана. За финала да възможно е, но силно ме съмнява.

Пълни ми душата това дете.



Виж целия пост
# 1 724
Душичката малка, как се усмихва на дядо си Heart

Скрит текст:

Пълни ми душата това дете.




Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия