Кралски работи и клюки - Юни 2026

  • 76 473
  • 1 779
# 1 725
Дядото какъв е доволен. Heart
Виж целия пост
# 1 726
Тя прилича на него като бебе
Виж целия пост
# 1 727
Тя прилича на него като бебе

На мен пък не ми прилича въобще на него като бебе, прилича ми на баща си главно.
Виж целия пост
# 1 728
Аз у всички намирам нещо от Муна/Абдула. Бяхме коментирали веднъж в съседната тема, някой каза че въпреки всичко не можеш да се объркаш, че не са араби, но не са и типични, Абдула синеок, правнучка руса. Силен ген от една британска прабаба.
Виж целия пост
# 1 729
Най-красиво бебе от роялските за мен беше Леонор испанска
Виж целия пост
# 1 730
Малкото йорданче/не му запомних името/ наистина е копие на дядо си, нищо чудно, че е размазан в нейно присъствие .
Виж целия пост
# 1 731
Аз у всички намирам нещо от Муна/Абдула. Бяхме коментирали веднъж в съседната тема, някой каза че въпреки всичко не можеш да се объркаш, че не са араби, но не са и типични, Абдула синеок, правнучка руса. Силен ген от една британска прабаба.
Леля Иман и татко й.


Виж целия пост
# 1 732
Daviz, а Иман показа ли нейното? В гръб съм виждала
Виж целия пост
# 1 733
А тук колко си приличат Хюсейн и Иман...като братче и сестриче Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 1 734
На 10 юли ще се проведе годишния благотворителен мач по поло на Принца на Уелс.
Виж целия пост
# 1 735
На 10 юли ще се проведе годишния благотворителен мач по поло на Принца на Уелс.
Много далече...
Кога беше Ъртшот?
Малко съм скарана с календара им. Много ми е интересно Катрин на какво ще заложи.
Виж целия пост
# 1 736
На 10 юли ще се проведе годишния благотворителен мач по поло на Принца на Уелс.
Много далече...
Кога беше Ъртшот?
Малко съм скарана с календара им. Много ми е интересно Катрин на какво ще заложи.

На каквото и да заложи, с тази фигура като струна, няма да е грешка😉
Виж целия пост
# 1 737
На 10 юли ще се проведе годишния благотворителен мач по поло на Принца на Уелс.
Много далече...
Кога беше Ъртшот?
Малко съм скарана с календара им. Много ми е интересно Катрин на какво ще заложи.
Еъртшот е чак ноември месец.
Виж целия пост
# 1 738
Хари си беше признал: Очаквали са да са “Фантастичната четворка”, а изведнъж се оказало Rolling Eyes , че Уилям и Катрин били третирани като по-важни. И се обидил, милият, не могъл да го преглътне. Не е ясно, защо чак като се ожени, се обиди, че е резерва, но явно така е станало.
Виж целия пост
# 1 739
На 10 юли ще се проведе годишния благотворителен мач по поло на Принца на Уелс.
Много далече...
Кога беше Ъртшот?
Малко съм скарана с календара им. Много ми е интересно Катрин на какво ще заложи.
Еъртшот е чак ноември месец.
Joy мислех, че е август
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия