Кралски работи и клюки - Юни 2026

  • 77 031
  • 1 780
# 1 725
Тя прилича на него като бебе
Виж целия пост
# 1 726
Тя прилича на него като бебе

На мен пък не ми прилича въобще на него като бебе, прилича ми на баща си главно.
Виж целия пост
# 1 727
Аз у всички намирам нещо от Муна/Абдула. Бяхме коментирали веднъж в съседната тема, някой каза че въпреки всичко не можеш да се объркаш, че не са араби, но не са и типични, Абдула синеок, правнучка руса. Силен ген от една британска прабаба.
Виж целия пост
# 1 728
Най-красиво бебе от роялските за мен беше Леонор испанска
Виж целия пост
# 1 729
Малкото йорданче/не му запомних името/ наистина е копие на дядо си, нищо чудно, че е размазан в нейно присъствие .
Виж целия пост
# 1 730
Аз у всички намирам нещо от Муна/Абдула. Бяхме коментирали веднъж в съседната тема, някой каза че въпреки всичко не можеш да се объркаш, че не са араби, но не са и типични, Абдула синеок, правнучка руса. Силен ген от една британска прабаба.
Леля Иман и татко й.


Виж целия пост
# 1 731
Daviz, а Иман показа ли нейното? В гръб съм виждала
Виж целия пост
# 1 732
А тук колко си приличат Хюсейн и Иман...като братче и сестриче Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 1 733
На 10 юли ще се проведе годишния благотворителен мач по поло на Принца на Уелс.
Виж целия пост
# 1 734
На 10 юли ще се проведе годишния благотворителен мач по поло на Принца на Уелс.
Много далече...
Кога беше Ъртшот?
Малко съм скарана с календара им. Много ми е интересно Катрин на какво ще заложи.
Виж целия пост
# 1 735
На 10 юли ще се проведе годишния благотворителен мач по поло на Принца на Уелс.
Много далече...
Кога беше Ъртшот?
Малко съм скарана с календара им. Много ми е интересно Катрин на какво ще заложи.

На каквото и да заложи, с тази фигура като струна, няма да е грешка😉
Виж целия пост
# 1 736
На 10 юли ще се проведе годишния благотворителен мач по поло на Принца на Уелс.
Много далече...
Кога беше Ъртшот?
Малко съм скарана с календара им. Много ми е интересно Катрин на какво ще заложи.
Еъртшот е чак ноември месец.
Виж целия пост
# 1 737
Хари си беше признал: Очаквали са да са “Фантастичната четворка”, а изведнъж се оказало Rolling Eyes , че Уилям и Катрин били третирани като по-важни. И се обидил, милият, не могъл да го преглътне. Не е ясно, защо чак като се ожени, се обиди, че е резерва, но явно така е станало.
Виж целия пост
# 1 738
На 10 юли ще се проведе годишния благотворителен мач по поло на Принца на Уелс.
Много далече...
Кога беше Ъртшот?
Малко съм скарана с календара им. Много ми е интересно Катрин на какво ще заложи.
Еъртшот е чак ноември месец.
Joy мислех, че е август
Виж целия пост
# 1 739
Кой лъже се видя.Всичко,което излизаше като слухове в течение на времето се потвърди по един или друг начин.Хари много добре знае как работи системата и се съобразяваше и знаеше мястото си.Отделно от това той се чувстваше комфортно в компанията на Катрин.Но когато се появи Маркъл с претенциите на него му се наложи да я подкрепи.НО Кралицата в своя дълъг живот е видяла какво ли не ,затова е взела нужните мерки.Даде ясно да се разбере,че всеки трябва да си знае мястото .Изиграха последния си коз ние си тръгваме,но никой не ги спря.След това ама ще сме полуработещи ,но и за това получиха червен картон.Забраниха им да използват титлите за комерсиална цел,всек още го правят ,но и на това ще се сложи край рано или късно.Чарлз колкото и да обича Хари и децата ,според мен няма да забрави грозните думи по адрес на Уилям,Камила и любимата снаха Катрин.Дори Хари стигна до там,че коментира и племенниците си като резерви.Маркъл е приета в семейството ,това се видя от първите им появи заедно.Това ,че тя не пожела да разбере системата и йерархията никой не й е виновен.Жениш се за малкия брат т.е.ти си като Софи най-малкото,което можеше да намери като сравнение и да разбере мястото си.Но госпожата искаше прожекторите да са насочени към нея.НО греда.Ето затова явно не й дадоха своето доверие и тя нямаше достатъчно материал за сълзливи мелодрами освен роклята на Шарлот,прословутия гланц от Катрин и разбира се титлите на децата.Парите от наследството свършиха,Чарлз спря кранчето за скъпи тоалети,спонсорите леко се изтеглят и остава единствено да го ударят на чувства.Но дали ще проработи ще видим?!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия