Онлайн магазин ТЕМУ (Temu) за България – (Тема 5) ЮНИ

  • 35 872
  • 484
# 450
Ако митото е на предмет е много, ако е на вид артикули - дреха, текстил, детски играчки и т.н. е отделен въпрос. Ако е на тип артикул и е вкарано в цената на всеки продукт, тогава излиза, че ще го плащаме на продукт. Така или иначе, скоро ще разберем.
Виж целия пост
# 451
И аз се чудя защо нямам корекции на цената. Satisfied
Виж целия пост
# 452
Едни очила за плуване от 3 евро на 6
детски игри за открито, каквото взех - двойно

Опитват се да налучкват в момента китайците от тему, ще е ясно близките месеци точната разбивка

Корекции от последните две седмици взех, че и по два пъти
Една флаш карта от 28 евро я намалиха до 18, сега пак е нагоре
Виж целия пост
# 453
Наистина брутално
Щ видим. Такива цени няма как да останат. Първо скочиха покрай еврото, определено неща дето бяха по 5 лв, станаха 4-5 евро. Ок. Но това сега...
Виж целия пост
# 454
Сега си прегледах количката, абсолютно всичко е с по 2-3 евро нагоре. Лак за нокти от евро и нещо - две, да речем, сега е 4,85 евро.....потресаващо.
Слушалки от последната ми поръчка на 1,99 евро, сега са 4,52 евро, несесер от 3,75 на 6,19 , фунийка за кухнята от 0,63 на 3,03 ......просто няма как да стане......
Виж целия пост
# 455
В стремежа си за запасяване се заредих доволно с едни малки шноли, бяха 0,98 преди купон, сега 3,35

 https://share.temu.com/lbKHJC75yWB


Щипки за простор от 3 евро на 6 евро за 30 броя
Виж целия пост
# 456
Някой случайно да има от тези бутилки?
Интересува ме дали могат да се мият в съдомиялна?
Виж целия пост
# 457
При мен може би от месеци нямаше карта за отстъпка.Днес ми пусна две и нямаше как да не поръчам.Мъжки къси панталони ми ги намали от 13,50 на 2.90€ а комплект сутиени от 9.50 на 2.50€л
Виж целия пост
# 458
Тъкно влизам да пиша, че количката ми доста е поскъпнала 🙄. Имах неща за 37€, станали са 60 и нещо. Махнах всички и ще чакам 01.07.
Виж целия пост
# 459
Някой случайно да има от тези бутилки?
Интересува ме дали могат да се мият в съдомиялна?

Аз имам почти същата, но не съм я мила в миялната. Мисля, че няма да има проблем, освен ако таблетките са твърди и я надраскат. Много е хубава и си я ползвам с кеф. Ако искаш, ще видя дали има обозначение на дъното, но малко се съмнявам.
Виж целия пост
# 460
Сега се загледах в цените на поръчаните днес неща и се ядосах. Прави сте, че има повишение. Миналата седмица чух, но не слушах внимателно, че май от продавача се очаква да покрие таксата. Вероятно заради това са такива. Ще видим.
Ако нямах купон -20% и натрупан кредит, щях да си отменя поръчката.
Виж целия пост
# 461
Мдааа, явно Тему ще покрива таксата от 3 евро, а потребителя няма да плаща нищо допълнително.
Чудесен маркетингов ход на китайците, вдигаш цената и представяш така нещата, че все едно правиш услуга на клиентите си. Пълно е с идиоти, така че хода несъмнено ще е успешен!
Виж целия пост
# 462
Ок, нека продавачът да заплаща таксата, но простата математика показва друго, а именно: ако си купя три тениски, ще платя мито 3 евро за всички. А сега излиза, че китаецът си е увеличил цената на всички тениски с по 3 евро. Не съм съгласна ако е така, това е безумие. Значи, продавачът не само да не е на загуба, но и да печели на наш гръб.
Прави сте. Първо беше лева, после същата сума стана в евро, а сега всичко е нагоре, заради митото.
Виж целия пост
# 463
Ок, нека продавачът да заплаща таксата, но простата математика показва друго, а именно: ако си купя три тениски, ще платя мито 3 евро за всички. А сега излиза, че китаецът си е увеличил цената на всички тениски с по 3 евро. Не съм съгласна ако е така, това е безумие. Значи, продавачът не само да не е на загуба, но и да печели на наш гръб.
Прави сте. Първо беше лева, после същата сума стана в евро, а сега всичко е нагоре, заради митото.
Точно. Нали трябва да е на група стоки, а не на единица.
Виж целия пост
# 464
А аз искам не Тему да събира пари и освобождава пратки, а да ми даде избор аз сам да си ги освобождавам, а те да ми ги продават без мито и ддс.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия