Мартенски бебета 2026 ❤💙 (ТЕМА 2)

  • 3 044
  • 183
# 180
Аз давам на Алайв едни желирани мултивитамини + пробиотик на булгарбиотик. Карам я и инфлуцид да си взима като се присети. Тия желираните от години ги давам, щото мойто чаве не яде много неща. На Джеймисън доскоро приемаше цитирам я “Гадния витамин”, който беше с вит Д и омега 3. 😁
Поли, аз два пъти прочетох коментара ти, реших че не съм прочела правилно. То пък бива такова грубо отношение..направо..но добре сте направили, че ств отишли за друго мнение.
Аз да кажа в ХМ има добавени още модели намалени, аз за есента понапоръчах и за двете 😁
В амазон също има за прайм потребители, даже една вертикална прахосмукачка съм си харесала от няколко месеца на Ровента, ама пусто не ми се дават 1200лв., та я има там за 740лв 😂 ама пааак не ми се дават хааххахаха уж за сухо и мокро почистване, много лека 🤔
пуслам линк, ако някой се интересува

https://www.amazon.de/-/en/Rowenta-X-Clean-cordless-self-cleanin … ght/dp/B0DHHG7P99
Виж целия пост
# 181
Поли, нямам думи, тази е за съд, не може да плаши родителите така. Сигурна съм, че нищо му няма, само ви е наплашила. Срамота. 🤦
Яси, и ние обмисляме права за сухо и мокро почистване, сегашната ни е на AEG, но тодлъраът е на път да разкаже играта на приставката, много обича да чисти…
Виж целия пост
# 182
На голямото ми дете фонтанелата се затвори напълно на 7 месеца, като преди това беше мъничка. Всичко му е наред.
Мини си на прегледите, разбира се, но гледай да не се поболееш, докато дойде часът при Слънчева. Има лекари, които хич не се чуват какви ги плещят и не си дават сметка колко вреда причиняват само с няколко непремерени думи.
Виж целия пост
# 183
Поли, нямам думи, тази е за съд, не може да плаши родителите така. Сигурна съм, че нищо му няма, само ви е наплашила. Срамота. 🤦
Яси, и ние обмисляме права за сухо и мокро почистване, сегашната ни е на AEG, но тодлъра е на път да разкаже играта на приставката, много обича да чисти…
Ох😁 чистници големи 😁 каката ми и тя някъде по това време, имаше кухня на Лидъл, еййй, голямо миене на мивката 😂 буташе си дървеното столче, което сещай се колко е голямо, да го търка и мие 😂
аз имам и нормален прахосмук, и робот..обаче кабели ми писна да опъвам, робота мие ама за мен само си обира праха просто 😁 щото само с вода колко ще измие..докато тая ровента хем е лека, хем с препарат се мие, хем се самопочиства и суши 😂 обаче понеже ще е трети поред почистващ уред, и затова се стискам 😁
иначе пък с каката грам не помня кога й се затвори напълно фонтанелата, но пък то и всяко дете си е различно, важното е да са здрави.. 🤗
сега се сещам, че миналата седмица ортопеда ми каза да й давам вит Д до другото лято, дори и да й се е затворила фонтанелата. Така било хубаво. На 7ми сме на консултация, ще питам и лекарката да видим какво ще каже.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия