и на Маги Пашова, даже мога да ти ги заема, ако са ти интересни.
Бебетата имат много добър gag reflex, природата го е измислила. 🙌
Мерси много! Мисля да ги купя, че съм първата в приятелския кръг с бебче и след това ще мога да ги предам ☺
Иначе при нас май регресията е в пълна сила (или поне се надявам да е това). Буди се на всеки час през нощта, а сутрешните часове по няколко пъти. Поне заспива бързо, защото просто търси да засуче, но това е имам чувството постоянно. Спим двете заедно, така че ми е една идея по лесно, но тя биби отказва. Гърбът и ръката ми от лежането в една позиция горе долу са много зле 😂
Иначе е много свежарка през деня и спокойна доста от 2 седмици насам.
За почти всички дневни дремки също се налага да доприспивам. Та да, такова чудо със съня до сега не е било 😂 Но като я погледна и всичко ми минава.