🌹Афра Сарачоглу🐑Мерт Рамазан Демир🤍АфРам🤍Тема 18🧿

  • 21 876
  • 546
# 525


Pera nerede? Да помрънкам и днес, профилактично Joy
Виж целия пост
# 526
Пера ще я пуснат декември, тамън дотогава ще обявят и годежа с Пешо и ще са на върха.😂
Виж целия пост
# 527
Пера ще я пуснат декември, тамън дотогава ще обявят и годежа с Пешо и ще са на върха.😂
Годеж... Ами може...
Виж целия пост
# 528
Виж целия пост
# 529
Честит ден на бащата на амджата! 🤗 Ако иска може да ни пусне и нова снимка с Мерт. 😃

Виж целия пост
# 530


Още нищо не казват за филма на Мерт. Преди малко Бирсен е писала, че Ханде също води преговори, айде дано е с нашия Wink Ще е огън 🔥🔥🔥
Виж целия пост
# 531


Още нищо не казват за филма на Мерт. Преди малко Бирсен е писала, че Ханде също води преговори, айде дано е с нашия Wink Ще е огън 🔥🔥🔥

Ще са страхотна двойка!😎
Виж целия пост
# 532
С малко закъснение, честит ден на бащата! Ферит е най-добрият татко Simple Smile
Виж целия пост
# 533
💗
Виж целия пост
# 534
Добър ден Simple Smile

Днес няма да питаме къде е Пера, ще питаме къде е Адам Wink

Бирсен вчера писала, че на Афра са предлагали да играе с Акън Акънйозю в "Любов и трон", но не приела... Добре е направила Hands Ok Hand
Виж целия пост
# 535
Здравейте, мили дами,
Пожелавам успешна седмица на всички!
Виж целия пост
# 536
Едни СейФер от първи сезон, че много скучно днес 💗 🤗
Виж целия пост
# 537
Обичам тази сцена и въобще този 32 епизод, защото той ни даде възможност, май единствената за всички сезони, в които имахме кратък времеви отрязък от два или три епизода, в който Сейран и Ферит истински си говориха, споделяха, преживяха и бяха заедно. Без драми, без екшъни, без да бъдат заобиколени от всички възможни близки и далечни роднини. Хубаво беше. ❤️
Виж целия пост
# 538
Обичам тази сцена и въобще този 32 епизод, защото той ни даде възможност, май единствената за всички сезони, в които имахме кратък времеви отрязък от два или три епизода, в който Сейран и Ферит истински си говориха, споделяха, преживяха и бяха заедно. Без драми, без екшъни, без да бъдат заобиколени от всички възможни близки и далечни роднини. Хубаво беше. ❤️

Оо да, много си права Ив! 🤗
Виж целия пост
# 539
Голата серия продължава. 😎 Да беше взела статист с по-хубави ръце.😂






Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия