Лидл - 200 Лятна тема

  • 30 776
  • 463
# 420
И аз останах без нито един купон Satisfied
Виж целия пост
# 421
Играта я има и в Сърбия тази с купоните.
Те са 5-6 купона и трябва да избереш един от тях. Но не те предупреждава кога идва последния.
Виж целия пост
# 422
Мале, всички тези купони от един профил ли са?
Аз имам 4 общо тази седмица.
4 профила са. До скоро не ми се занимаваше да ги показвам, но откакто взех да подарявам, всяка седмица купоните се увеличават като бройка. Явно се отчита, че купоните са вървежни и изпращат повече. Simple Smile  По 18-20 на профил са. Simple Smile Като добавя и тези от рулетки и скреч карти + нюзлетъра, стават наистина много.

Бг-леля, благодаря!

На единия профил обърках ляво с дясно и взех газирана вода, която никой не харесва, с 10% отстъпка. Joy На другия профил бях решила, че ще си оставя нещо по-добро, но и аз останах без купон. Joy Тази "екстра" от кога е? За първи път я засичам.
Виж целия пост
# 423
От днес е
Виж целия пост
# 424
Подарявам:
Скрит текст:




















































На Айвар-а колко е редовната цена /че не я помня/, за да преценя колко излиза с 20% отстъпка?
Виж целия пост
# 425
Някой ома ли талон за някой преси сокове, който няма да използва
Виж целия пост
# 426
Каква е тази врътка?
Виж целия пост
# 427
Някой ома ли талон за някой преси сокове, който няма да използва
Скрит текст:
Пресни или тези? Ако е пресни, имам 25% за един червен сок от хладилниците, който е с портокал, розов грейпфрут и питая. От картонените кутии имам само 20% за ябълка.

Катерица, нямам представа за цена. На купоните отдавна не я пишат.
Виж целия пост
# 428
Aз избрах торта Амандина за -20% (третият или четвъртият купон от врътката беше май).
Благодаря за кода за барчетата с извара! Приемам свободни купони за барчета с извара!🙂
Виж целия пост
# 429
Каква е цената на сухия шампоан за коса Cien и някой има ли купон за отстъпка?
Виж целия пост
# 430
Някой ома ли талон за някой преси сокове, който няма да използва

Имам това:

Виж целия пост
# 431
Каква е цената на сухия шампоан за коса Cien и някой има ли купон за отстъпка?
Мисля, че редовната цена беше около 3 лева.
Виж целия пост
# 432
Здравейте , някой ползва ли еър фрайера на СилвърКрест и дали частите са му подходящи за миялна ?
Виж целия пост
# 433
Здравейте , някой ползва ли еър фрайера на СилвърКрест и дали частите са му подходящи за миялна ?
Използваме този, който е фурничка. Решетките, кошницата за картофки, шишовете и скобите за печене на пиле - всичко се мие в миялна.
Само тавичката за оттичане на мазнина беше с някакво негодно псведотефлоново покритие, което се олющи още при първите няколко употреби(мита само ръчно), та сега и тя влиза в миялната.
Много сме доволни от фурничката.
Виж целия пост
# 434
Някой купувал ли е четката на Ремингтън, доволен ли е и въртяща ли е?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия