Математически турнири 1-4 клас. Тема № 66

  • 8 766
  • 166
# 150
И аз мисля, че до 120та позиция макс би стигнала чертата, а за догодина (когато всъщност ще ме интересува), дори ще падне и до топ 100. Ще е интересно с колко пада на година, това ще проследя сега.
Виж целия пост
# 151
Може пък и да се вдига, защото има криза в бранша и наборите намаляват. Ще видим след 2 години за мен
Виж целия пост
# 152
Според статистиката, децата се увеличават, а не намаляват. Просто НПМГ става по-желано училище. А от по-следващата учебна година и минава на едносменен режим.
Виж целия пост
# 153
Коя класация гледате? Тази в Класиране е за НПМГ, нали? А има ли същата за СМГ?
Виж целия пост
# 154
Коя класация гледате? Тази в Класиране е за НПМГ, нали? А има ли същата за СМГ?
Да, има. Но трябва да скролнете до стр. 40
Виж целия пост
# 155
Според статистиката, децата се увеличават, а не намаляват. Просто НПМГ става по-желано училище. А от по-следващата учебна година и минава на едносменен режим.
Така ще го кажа - желанията са субективно нещо и зависят от индивидуалните особености на детето.
СМГ остава начело на класациите и след 7ми и след 12ти клас (в 12ти може и да отиде и на второ място през годините, но и в тези случаи първото не е на НПМГ). Все още СМГ е училището с най-силна състезателна среда. Все пак говорим за математика, числата говорят, всеки може да провери, ако иска обективни данни.
Виж целия пост
# 156
Според статистиката, децата се увеличават, а не намаляват. Просто НПМГ става по-желано училище. А от по-следващата учебна година и минава на едносменен режим.
Така ще го кажа - желанията са субективно нещо и зависят от индивидуалните особености на детето.
СМГ остава начело на класациите и след 7ми и след 12ти клас (в 12ти може и да отиде и на второ място през годините, но и в тези случаи първото не е на НПМГ). Все още СМГ е училището с най-силна състезателна среда. Все пак говорим за математика, числата говорят, всеки може да провери, ако иска обективни данни.
Е, все пак първите петокласници на НПМГ сега завършват 9 клас. Ако тенденцията е всеки следващ випуск да е по-силен от предишния, то при класациите това ще се отрази чак след 4-5 години. И на мен ще ми бъде интересно да видя какво ще се случи.
Виж целия пост
# 157
Според статистиката родените деца намаляват.
Виж целия пост
# 158
Според статистиката учениците в София се увеличават.

Според статистиката родените деца намаляват.
Виж целия пост
# 159
Родените намаляват, да, но кандидатстващите за нпмг и смг се увеличават.
Виж целия пост
# 160
И това може да се обърне заради ИТ бизнеса. Не е да не сме го виждали.
Виж целия пост
# 161
моето племенниче едното е понастоящем в 3ти клас. Покрай него, наблюдавам и състезанията за сегашните 3-класници. Ами, брутално добри са, не отстъпват на батковците и каките от сегашния 4ти клас. Не мисля че в следващите 2-3 години ще има някакво кой знае какво разминаване в класирането, спрямо сегашната класация.
Смятам че и МзВ ще става по-трудно. То и сега ме плаши, но след 3-4 години дали ще мога и аз да го реша Simple Smile)
Виж целия пост
# 162
Аз и сега не мога Grinning
Виж целия пост
# 163
Ако се възобнови и идеята да продължават директно след седми клас, напливът ще стане още по-сериозен.
А връзка с ИТ сектора аз не виждам особена. Математиката е вход към много специалности и силната и мотивирана среда не е само за "бъдещи програмистчета".
Виж целия пост
# 164
В този сектор се наляха много пари по едно време и много от децата в СМГ искаха да станат "програмистчета",сравнявайки заплатите с други отрасли. Не знам дали Радев ще гласува идея на партията опозиция. Засега това е положението, ще ходят на НВО.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия