С какво ви дразнят свекървите? - 174

  • 7 996
  • 214
# 195
Извън конкретната ситуация, за която имам съмнения, но по принцип плащането на образование не е разрешение да се държиш зле с някого.
Виж целия пост
# 196
Извън конкретната ситуация, за която имам съмнения, но по принцип плащането на образование не е разрешение да се държиш зле с някого.
Така е, но не съм убедена, че представената ни гледна точка е обективна.
Виж целия пост
# 197
Свекървата ѝ е платила образованието? Интересно.
Виж целия пост
# 198
Да, освен това, ако някой се държи демонстративно зле с мен хич няма да ходя, а ММ, ако не иска да ходи сам да не ходи и той. След 1-2 пъти ще им просветне. Ама не, трябвало, заради миуту. Айде, нЕма нужда!
В смисъл, че, ако някой се държи и обижда партньора ми няма празници, няма делници -  няма да стъпя. А ако момченцето няма топки да го заяви, то поне да си ходи там и като питат защо е сам да стане ясно. След 1-2 пъти на него ще му писне и ще започне да отстоява позиция.
Виж целия пост
# 199
Специално Ариел съм я забелязала тук във форума да се изказва доста безцеремонно, та не се знае къде точно се чупи комуникацията.
Виж целия пост
# 200
Днес на общ семеен празник мен ме нарече "злобна", а зет си нарече "мързелив".
После последва тирада как всички я мразели.
Започвам да си мисля, че я тресе много тежка критическа.
Децата на свекърва ти как реагират на тези обиди на половинките си?

Ако не реагират, това е истинският проблем.
Виж целия пост
# 201
Днес на общ семеен празник мен ме нарече "злобна", а зет си нарече "мързелив".
После последва тирада как всички я мразели.
Започвам да си мисля, че я тресе много тежка критическа.
Децата на свекърва ти как реагират на тези обиди на половинките си?

Ако не реагират, това е истинският проблем.
О, Боже! Ами ако казва истината как да реагират!? Мъкааа.
Виж целия пост
# 202
Дори да е истина, такива изказвания не са много възпитани.
Виж целия пост
# 203
Никак даже!
Виж целия пост
# 204
Ама направо пред всички ли го каза, в смисъл - "Ех, не случиха моите деца, снахата - злобна, зетя - мързелив"...
Виж целия пост
# 205
 Само тук всички сме възпитани.  Присъстващите са изключение винаги.
 Упреци към Злодеида ,че обича скандали и се храни с тях, Ариел е същата, но има разбиране..
Виж целия пост
# 206
Дори да е истина, такива изказвания не са много възпитани.
Аз ако забравя за възпитанието и такта си и реша да споделя истини за моята свекърва, поне 1 час само ще изреждам недостатъците й. Ако давам и по малко примери, не ми се мисли колко часа трябва да откараме.

В такива случаи винаги се сещам за една стара поговорка. Мнението е като 4-буквието ни. Всеки го има, но не е възпитано да го излагаме навсякъде и пред всички.
Виж целия пост
# 207
За мен Ариел откровено преувеличава. Настроена е мнително не само към свекървата, а и към други близки и приятели.
Малко си е комплексарка.
Виж целия пост
# 208
Ариел не знам да има човек, когото не критикува. Родители, роднини, приятели, колеги, а бе всички са под ножа.
Виж целия пост
# 209
Защо направо не затворите темата?
Уж за оплаквания, а всяка снаха, която пише тук я сравнявате със земята. Ми то си е за ключ, особен смисъл няма.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия