Разводът и след него. Запознанства след 50 г.

  • 14 666
  • 588
# 315
А това за 2 те години разлика… даже няма да го коментирам. Всички връзки в България и по света са с 3-5-8-13 -20 -30-50 години разлика в полза на мэжете. Никъде няма 2 години разлика… или ако има са пренебрежим процент… по- скоро няма .  И ти го знаеш. Напиши в Гугъл средна разлика, формулирай си въпроса, Гугъл ще ти отговори… между 6-9 е средната.
Явно това, че жена написа какво искат 50 годишните мъже подразни някои феминистично настроени …:))
Естествено че има разлика под 3 години, особено в развитите държави, както и там, където хората се женят млади. Средната разлика в България в момента е около 3 години. Във Франция и Италия е година и половина, а в Кипър малко над година. Естествено, че има и двойки с много по-голяма разлика, както и двойки, в които мъжът е по-млад.

Държавите, в които средната разлика е над 7 години са бедни, неразвити държави в западна или източна Африка. Причините са, че цената на булките е висока, имат огромна майчина смъртност и полигамия.

Как може да твърдиш категорично, че няма под 2 години разлика и при положение, че си бил по-младия в основната ти връзка? Не е зле и ти да ползваш Google.

https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_countries_by_age_at_first_marriage

Нашата разлика е 2г и 20 дена. С бившия беше 3г без 2 месеца. С първата ми любов имахме 2г без един ден разлика. Не се виждах в съществена връзка с много по-стар, макар и да съм излизала в лежерни връзки с такива. С по-млад не съм излизала.

Всякакви връзки има, но колкото е по-голяма възрастовата разлика, толкова по-вероятно е да се разпаднат.
Виж целия пост
# 316
По повод вибраторите - отдавна не е екзотика една жена да има колекция вибратори. По-странно е ако няма. Освен това играчките обичайно са част от случващото се в спалнята а не единствено заместител за периодите в които няма мъж на хоризонта.
Виж целия пост
# 317

Държавите, в които средната разлика е над 7 години са бедни, неразвити държави в западна или източна Африка. Причините са, че цената на булките е висока.

Значи с моята любов и дългогодишна съпруга приближаваме африканските стандарти, но не ни достигат няколко месеца Simple Smile. Държа обаче да подчертая, че не съм дал и едно евро за нея. По - скоро тя ме "купи", но не изразено в парична стойност.
Виж целия пост
# 318
Малко тъжно ми се вижда човек на 18 - 19 години вместо да е влюбен, да мечтае, да се вълнува и т. н., да опипва лели. Или ако е момиче, да я опипват чичовци. И после защо не били вече романтични хората. С такъв старт, направо серенади под балкона ще изнася после на любимото момиче. 🙂
Виж целия пост
# 319
Малко тъжно ми се вижда човек на 18 - 19 години вместо да е влюбен, да мечтае, да се вълнува и т. н., да опипва лели. Или ако е момиче, да я опипват чичовци. И после защо не били вече романтични хората. С такъв старт, направо серенади под балкона ще изнася после на любимото момиче. 🙂

Както казвам назад - сбъркват децата, да си задоволят ... не знам и аз. Казваха назад его, някакви комплекси. Или просто следват логическата верига: с младо съм - млад съм - ставам още -  края е още далече...
Виж целия пост
# 320
Е, вие взехте хептен някакви филми на ужасите да съчинявате.
Младежите, които търсят възрастни жени са с определен профил -
- нямат добри отношения с родителите си
- живеят без родителите си - т.е. вече отдавна са завършили училище и работят
- което означава, че са над 25 поне
- обикновено не са от София
- обикновено нямат и социален кръг
Виж целия пост
# 321
По повод вибраторите - отдавна не е екзотика една жена да има колекция вибратори. По-странно е ако няма. Освен това играчките обичайно са част от случващото се в спалнята а не единствено заместител за периодите в които няма мъж на хоризонта.
Че кой твърди, че е екзотика и че не се използват и иначе? Просто някой тук твърдеше, че са едва ли не отживелица. Ся, това, че някои използват живи, говорящи играчки, е отделен въпрос. Да приемем, че някои хора сме по-старомодни и скучни, да не кажа "задръстени" Laughing
Виж целия пост
# 322
Е, вие взехте хептен някакви филми на ужасите да съчинявате.
Младежите, които търсят възрастни жени са с определен профил -
- нямат добри отношения с родителите си
- живеят без родителите си - т.е. вече отдавна са завършили училище и работят
- което означава, че са над 25 поне
- обикновено не са от София
- обикновено нямат и социален кръг

Това пък как го реши? 🙄
Виж целия пост
# 323
Рокстар, тези които описваш са от типа вечните досадници и изпаднали типове. Пробват със всички по ред на номерата. Вероятно имат и някакви психически отклонения. Бяха ни налазили един-двама такива мен и моите приятелки във ФБ. Изключително досадни, че и отмъстителни, ако се сбърка някой нещо да им напише и да им каже, че няма смисъл да се пробват.
Виж целия пост
# 324
Ами моят опит това говори. Опитът ми е предимно от чатове.
Нормалните младежи, завършили училище, си общуват и се загаджват с други нормални младежи и девойки. Справка - кръгът на дъщеря ми. Всички са по двойки на сходна възраст или соло.
"Лошите лели" няма как да си общуват с такива младежи, защото те си имат свой социален кръг с достатъчно избор.
И да, младежите, които гонят лели по интернет, нямат такъв социален кръг. Честно казано, са аутсайдери.
Виж целия пост
# 325
Замисълът на темата е много хубав, но я налазиха разни хора, които много държат да ни информират за 50+ сексуалните си фантазии. Няма лошо, но не това е важното. Ако до 50+ не си правил секс, тепърва ли.....
Виж целия пост
# 326
Моят мироглед - ако 50 годишен мъж има дъщеря и я уважава, то той никога няма да тръгне да се сваля с момичета на нейната възраст.
Същото нещо и ако жена на 50 години има син - не би трябвало да се засили да спи с някой на неговата възраст.
За останалите случаи - да, виждал съм баща и син да имат един и същ таргет. За жени нямам наблюдения.
Във всички случаи обаче разлика над 20 години е тема за психолог.
За вибраторите трябва да се отвори отделна тема - с прпоръки, ревюта и лични преживявания. В тема за запознанства след 50 годишна възраст е смешно - "Здравейте, нека се запознаем с новия ми вибратор..."
Виж целия пост
# 327
Това пък с разликата в годините над 2 и как се разваляли връзките е най-голямата глупост, която съм чела!! Мъжът ми е 8 години по-голям от мен, вече сме 13 години заедно. Снаха ми е с 14 години по-млада от мъжа си и имат 20 годишен брак. Най-обичам да чета статистики извадени от там, дето....да не ставам груба. Хора, няма рецепта за дългосрочните връзки, ако са основани на привличане, интереси, общи цели и т.н.
Виж целия пост
# 328
То за любовта възраст няма, но не мисля, че горната граница е 20. Това е едно поколение - единият може да е родител на другия.

Аз бих поставил горната граница по-ниско.
Виж целия пост
# 329
И аз така мисля. 5, 10 години макс. От там нататък се разминаваме тотално, по всички точки.
Наскоро се запознах с много сладка двойка с бебе, с голяма разлика уж, ама всъщност май беше 33-45.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия