Разводът и след него. Запознанства след 50 г.

  • 13 221
  • 593
# 405
Уф, уф. Работата след това последното върви малко самоубийствено. В предимно женски форум да се похвалиш как умееш да отсяваш скучните жени.Grinning
Виж целия пост
# 406
Уф, уф. Работата след това последното върви малко самоубийствено. В предимно женски форум да се похвалиш как умееш да отсяваш скучните жени.Grinning

Ами успявам, кво да направя?
Виж целия пост
# 407
Уф, уф. Работата след това последното върви малко самоубийствено. В предимно женски форум да се похвалиш как умееш да отсяваш скучните жени.Grinning

Ами успявам, кво да направя?
Явно НЕ успяваш, след като и една петилетка не успяваш да изкараш с една жена.
Или може би ти си скучен и затова никоя не те изтрайва дълго?
Виж целия пост
# 408
Уф, уф. Работата след това последното върви малко самоубийствено. В предимно женски форум да се похвалиш как умееш да отсяваш скучните жени.Grinning

Ами успявам, кво да направя?
Явно НЕ успяваш, след като и една петилетка не успяваш да изкараш с една жена.
Или може би ти си скучен и затова никоя не те изтрайва дълго?

Ако бях изкарал двайсет години това какво щеше да докаже?

Не съм скучен. Просто знам кога да си тръгна вместо правя компромиси само и само за да бъда обвързан. Моята четиригодишна връзка със сигурност е била много по-смислена от половината двайсетгодишни бракове на форумната аудитория.
Виж целия пост
# 409
Моята четиригодишна връзка със сигурност е била много по-смислена от половината двайсетгодишни бракове на форумната аудитория.
Преди да твърдиш това не е лошо да дефинираш "смислена". Предполагам разбираш, че за всеки човек смисълът е в различни неща. Е, да, има преобладаващи нагласи.

Не бе, те като цяло съветите ти не са лоши, но са малко не по темата. Тя все пак е с акцент за хора след 50. А твоите са по-скоро като за млади момичета и то такива, които искат високо да си вдигнат летвата или евентуално за такива на около 33-35 в опит да хванат последния влак ама ако може първа класа.  
След определена възраст 99% от критериите на хората се променят. Ако говорим за връзка все пак, не за едно набързо или "абе докъдет' изкара, много други има".

Ти, с твоята четиригодишна връзка пък че и писател в женски форум, по-скоро събирай всякакви мнения, чети внимателно и недей философства. Идеята луксозен влак ама празен щото се е приготвил да лети вместо да пътува според назначението... доколко е добра? Но ти си знаеш все пак.
Виж целия пост
# 410
А защо да не е високо летвата и след 50?
Да си хвана някой скъсан, скучен и зле в леглото и да си трая, само за да съм в двойка? Няма да стане.
Виж целия пост
# 411
Летвата трябва да е адекватна за самия човек, а не просто високо. Защото във всичко това го има и другият момент... ти какво предлагаш.
Виж целия пост
# 412
Летвата трябва да е адекватна за самия човек, а не просто високо. Защото във всичко това го има и другият момент... ти какво предлагаш.
То това важи на всяка възраст, но любовта не е състезание, а е взаимност. Не знам защо все се гледа на тия срещи и отношения като на интервю за работа.
Виж целия пост
# 413
Да, при прекалено висока летва, бройката на кандидатите клони към 0
Повечето жени на средна възраст, особено по-добре изглеждащите, които са били много харесвани на младини, някак си не осъзнават, че трябва да свалят летвата… колкото и да е поддържана една жена на 55-60г., менопаузата не прощава, остаряването е факт и мъжкото внимание главоломно намалява
Виж целия пост
# 414
Да, при прекалено висока летва, бройката на кандидатите клони към 0
Повечето жени на средна възраст, особено по-добре изглеждащите, които са били много харесвани на младини, някак си не осъзнават, че трябва да свалят летвата… колкото и да е поддържана една жена на 55-60г., менопаузата не прощава, остаряването е факт и мъжкото внимание главоломно намалява
Каква летва да свалят? Мъжете на същата възраст колко добре изглеждат според теб?
Ако ще си говорим за външен вид абосюлтно всяко момиче на 20 изглежда по-добре от някой на 50, защото е младо. На 50 ако външният вид ти е основния актив наистина по-добре да се закриват всички сезони, това и за двата пола.
И да се върнем на летвата. Нали говорим за любовни отношения, не за купуване на чанта. Кой говори за летва там изобщо?
Виж целия пост
# 415
Аз говоря за летва. Така дадените съвети от Биг Сити на мен лично ми звучат като съвет към жените как да бъдат не само атрактивни за мъжа, но и своего рода висока летва. Затова заговорих за високите летви.

И да, връзката между двама души е получаване, но и отдаване. За теб това може да се родее с търговия. Аз бих го нарекла по-скоро синхрон, допълване.
Виж целия пост
# 416
Направ да го поканя у нас на мусака, щото иначе няма да има друг? 🤣🤣🤣
Не, искам да е измислил ресторант още преди срещата.
Виж целия пост
# 417
Да, при прекалено висока летва, бройката на кандидатите клони към 0
Повечето жени на средна възраст, особено по-добре изглеждащите, които са били много харесвани на младини, някак си не осъзнават, че трябва да свалят летвата… колкото и да е поддържана една жена на 55-60г., менопаузата не прощава, остаряването е факт и мъжкото внимание главоломно намалява
Тези, дето сме менопозални и не сме на хормони, не търсим мъже, защото нямаме (кой знае какво) либидо. Тези, които са на ХЗТ си получават естроген, прогестерон и тестостерон, благодарение на което имат и добър тургор на кожата, не губят мускулна маса и имат и завидно либидо. Ако жена от втората категория иска да спи или живее с млади мъже, няма проблем да го постигне.

Много малко жени търсят връзки след 55г, особено със съжителство.
Виж целия пост
# 418
Мусаката е съкрално нящо, на никой току-така не се прави веднаги. Ти що отиде сега в другата крайност?
Виж целия пост
# 419
Ами, моите наблюдения са, че доста хора се събират да живеят заедно и на по-късна възраст. Това е предпочитаната конфигурация, ако става дума за връзка, а не за някакъв случаен спорадичен секс, за чиято честота и наличност околните все пак не получаваме кой знае каква информация.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия