Разводът и след него. Запознанства след 50 г.

  • 16 607
  • 649
# 615
Поантата на изказването е съвсем другаде.

Човекът толкова ясно се е изразил, че наистина е трудно да не се разбере.
Няма никакво значение кой е, какъв е и дали е в таргет групата ви или не, просто същество от мъжки пол, което се опитва да дефинира какво е привлекателно и какво -отблъскващо не само от мъжка гледна точка, защото на мен също тези квачки са ми отблъскващи, заедно с всички описани реквизити.

"Наведените очички" и прочее са символ на нежност, женственост, свенливост, мекота и прочее, които са в листата на реквизитите на привлекателност, тоест, обратното на описанието на квачките по-горе.

Не знам защо това се свързва с някаква форма на възрастови особености, защото аз познавам такива жени във всякаква възраст, не само на двайсет.
Аз това го повтарям във всяка подобна тема и навсякъде и всякак се опитва да се интерпретира като синдром на жертвата и прочее тъпотии, но това е друга тема.

Също така, както виждате, описанието на поддържаните и привлекателни жени след 30, също е дефинирано странно- адвокатки с джип.
Виж целия пост
# 616
Тъй като гледам GOT
Any man who must say: I am the king, is no true king.
😁 Нали скланяме глава пред краля.
Виж целия пост
# 617
Тука един трол се е разписал от няколко ник-а.
Упорито се опитва да убеди или поне да засегне аудиторията от калени в битките, устати лелки, как разбирате ли неговите теории имат някаква тежест, въртейки се около същите тези лелки като бито, гладно псе около месарски магазин с надеждата от жал да му метнат някое кокалче.
Щеше да е смешно, ако не беше толкова жалко.

Проблема на нас, устатите, калени в битки лелки е, че сме стари бойни вълчици и тигрици - познаваме живота, познаваме мъжете и хич не ни е страх да затънем в котки - за това, определено не ни са в категорията 50 годишни комплексирани, бедни мъжове без джипове / по това се разумява колко му е багажа, като още ползва жип за SUV автомобил /
Ние ич не мислиме да сваляме критерийте.
Напротив - един да е, от злато да е.
Виж целия пост
# 618
Картинката на търсената от Бла-то млада до 37 г., стройна женичка се допълва с: да пърха с мигли, да поруменява от комплимент, да притихва от мъдрите му слова в стил аз съм пътят, и истината, и ..., да го гледа с влажен поглед. А тръгнахме от наборка, без претенции за манекенски мерки, с която да може да си говори и шегува. Машалла за развитието на образа.
Тука един трол се е разписал от няколко ник-а.
Упорито се опитва да убеди или поне да засегне аудиторията от калени в битките, устати лелки, как разбирате ли неговите теории имат някаква тежест, въртейки се около същите тези лелки като бито, гладно псе около месарски магазин с надеждата от жал да му метнат някое кокалче.
Joy Joy Joy Чуби, нямаш милост.
Виж целия пост
# 619
Цитат
Joy Joy Joy Чуби, нямаш милост.

Защитавам своята репутация на устата лелка от вълчи вид, да не земе си помисли, че ше пърхам с мигли - то и кви мигли на тия години де JoyJoyJoy
Виж целия пост
# 620
Следя Ви отскоро. По мое мнение разведените мъже са с доста занижени критерии и хващат първата, която умее да готви и да се грижи за тях, а ако може и да ги издържа или направо да се нанесат при нея, защото в квартирата е тясно. Така са и баща ми и свекъра ми и други мъже, които познавам. Също, търпят всичко от новите си жени. А разведените жени, които познавам, не се хвърлят на първия срещнат, а се забавляват, пътуват, спортуват, срещат нови хора, ходят на лекции на тема "Личностно развитие", т.е опитват се да израстнат и не биха допуснали компрос с мъже, които са под нивото им. Затова повечето остават сами, просто не могат да намерят мъж в своята категория. Друг е въпроса, че след една възраст времето никога не стига и запознанствата с нови хора са по-трудни, не заради друго, а просто човек на възраст вече има граници, които не иска хората да пресичат лесно и си подбира повече средата, в която се движи.
Виж целия пост
# 621
Аз мисля, че мъжете налитат на млади жени заради егото си основно. Е, и по-приятно е сигурно, ама егото е водещо. Иначе ако е само за секс могат и на ръкоделие да го карат. Всички са чували мъжкия лаф, че жена се чука за престиж, а че*ия се бие за удоволствие Wink Та особено на по-зряла възраст спокойно могат да минат и без жена за физиологичните си нужди. Обаче за егото е друга да са с мадама. Обаче ако вземат по-възрастна жена как ще я покажат на аверите и с какво ще си чешат егото? Нали ще им се смеят, че са бабоеби и ефектът ще е обратен?  Докато с по-млада ще се пъчат какви са мачовци. А иначе сексът на загасена лампа ще е все тая.

Сещам се за един виц:

- Някакъв стар и грозен упорито преследвал една много готина и вървежна мацка, тя го отблъсква, ама той не спира. И накрая тя не издържала на тормоза:
- Ох, добре, ще преспя с теб, обаче само ако не казваш на никого после за да не се разчуе.
- Ха, че аз ако не се похваля после за какво ми е да спя с теб изобщо?
Виж целия пост
# 622
Аз съм на 46, според колегите изглеждам най-много на 40 и ако искам да си разнообразя с друг мъж, със сигурност ще бъде по-млад от мен. Хич няма да се занимавам с някой плешив чичак на 50-55. Изборът е и в двете посоки. Мъжете над 50 в БГ имат доста изкривено мнение за себе си, ама масово приличат на чичаци с тумбаци😄
Виж целия пост
# 623
Аз съм на 46, според колегите изглеждам най-много на 40 и ако искам да си разнообразя с друг мъж, със сигурност ще бъде по-млад от мен. Хич няма да се занимавам с някой плешив чичак на 50-55. Изборът е и в двете посоки. Мъжете над 50 в БГ имат доста изкривено мнение за себе си, ама масово приличат на чичаци с тумбаци😄

По-напред някъде писах, че подобни възгледи за себе си и другия пол имат и двата пола Wink
Виж целия пост
# 624
ЧС звучи като някой 15 год тийн Joy

Повечето мъже на 50 - говорим сега за сериозни хора, ако са изживяли един развод, имат деца, сериозни професии и все още редовно спортуват, обикновенно се стремят към жени от същото ниво 40+ за втори брак/ сериозно съжителство.
Тука говорим за осъзнати, интелигентни хора, ако искат нещо младо за леглото - плащат си за това.
Това е реалността.

Всички останали си живеят на фантазии, но като цяло мъж стар ерген около тия години прилича на таласъм, обикновенно е стожер на кръчмата само и на нищо друго и дори на майка му / ако още е жива/ и е писнало да му готви.
Виж целия пост
# 625
ЧС звучи като някой 15 год тийн Joy

Повечето мъже на 50 - говорим сега за сериозни хора, ако са изживяли един развод, имат деца, сериозни професии и все още редовно спортуват, обикновенно се стремят към жени от същото ниво 40+ за втори брак/ сериозно съжителство.
Тука говорим за осъзнати, интелигентни хора, ако искат нещо младо за леглото - плащат си за това.
Това е реалността.

Всички останали си живеят на фантазии, но като цяло мъж стар ерген около тия години прилича на таласъм, обикновенно е стожер на кръчмата само и на нищо друго и дори на майка му / ако още е жива/ и е писнало да му готви.

Като писне на майка му да му готви пак добре, ама като и писне да го пере, тогава са едни аромати...
Виж целия пост
# 626
Чуби, с глас се смея, с глас! Simple Smile
Виж целия пост
# 627
Гледай ти, гледай ти.

Значи мъжете над 50 са плешиви таласъми- шкембелии, а жените на същата възраст са секси кугърки, обсипани с кожи и диаманти.

Аз се чудя защо на клипчетата от Монако няма 50 годишни придружителки, пък то, явно и там мъжете не покриват изискванията на достолепните дами с високи критерии.

Добре, че е форума, че иначе щях да си умра непросветен. Stuck Out Tongue Winking Eye
Скрит текст:
Дрийм Уъркс рЕпа да рупат. Trollface
Виж целия пост
# 628
Аз се чудя защо на клипчетата от Монако няма 50 годишни придружителки...

Моля?
Точно в южна Франция има достатъчно двойки на 50+. За Италия същото важи- добре облечени, елегантни, заможни хора, наслаждават се на живота.
Монако... ах, Монако. Ама Монако е място с около 30% руски олигархични структури.
Не искам да смятам проститутките и ескорта там, които се стичат от цял свят.
Иначе си прав... придружителките са млади. Ескорта, демек. В тези професии действително се изисква младост и моделна външност.

Но аз не помня в темата да е ставало въпрос дамите около 50 да се кандидатират за проститутки или ескорт.

Иначе мъжете и жените на 50 и отгоре са същите като тези на 30. Някои са смотани, бедни лели и чичовци, други- успеши, привлекателни, умни, забавни и щастливи.
Виж целия пост
# 629
Абе не знам, ама ако мистър трол Бла-Бла си беше сложил реална снимка на предния аватар, по-добре да снишни критериите Joy
Иначе му влизам в изиксванията за години, бяла, руса, синеока и слаба. Ама че пропуснем кастинга, пас съм Laughing
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия