Разводът и след него. Запознанства след 50 г.

  • 19 783
  • 754
# 705
Българските жени не си зарязват лесно децата. Особено пък малки деца, до 8 клас поне. Има някои изключения, но те са тегави случаи.
Виж целия пост
# 706
Има изключения - да.
Виж целия пост
# 707
Да кажа и аз за филипинките и тайландките ....само човек, който не познава азиатците ще бърка тяхната сервилност пред непознати с това колко са опасно подли и коварни.
Имах разни възрастни клиенти и то точно от Германия дето се събудиха един ден опоскани на шушка.
Изобщо връзка с човек от съвсем друго ментално ниво и раса често пъти свършва зле.
Виж целия пост
# 708
Децата хвърчат като тапи за шампанско, а ако има възрастни родители, те направо излитат в космоса да не пречат Simple Smile
Виж целия пост
# 709
Децата винаги са приоритет. Безусловен.
Виж целия пост
# 710
Аз пък чувам съвсем различни неща, специално за тайландките. А още по-добре - който харесва индонезийки, малайзийки.

Истинска благодат след.... българки, украинки, рускини, някои германки и т.н. Simple Smile
Виж целия пост
# 711
В Германия полицията постоянно се занимава с такива случаи - обикновенно жените са стръв и част от организирани банди, не действат сами. Източват всичко до дупка - кредитни карти, банкови сметки, смятай като ти заживее в къщата и има достъп до всичко.

Тука имам само един съсед дето има дете от такава, изчезна един ден без следа, сам си го гледа.
Виж целия пост
# 712
Децата хвърчат като тапи за шампанско, а ако има възрастни родители, те направо излитат в космоса да не пречат Simple Smile
Ха-ха, вярно че и такова "затруднение" може да изникне. Бе, въобще трънлив е пътя на 50 годишния мъж.

Али Баба, айде тогава отивай в тайландмама.ком, няма смисъл да киснеш тук. Ако трябва ще ти спретнем и прощално парти.
Виж целия пост
# 713
Зигзаги,  абсолютно не ми трябва.  Опитах един, да пъти, те по женички отн мене.  Е, хайде нема нужда.  Не говорим за пари, говорим за отношение и разбиране на живота.
Виж целия пост
# 714
Цитат
Не мога да си обясня какво е това желание да изгоните мъжете от тук. Ако вземат да ви гонят от мъжки форум ще има " Уууууу, сексизъм, имаме право да пишем тук. "
Ако мненията на мъжете не ви допадат, това е защото мъжете имаме различен мироглед. Научете се да ги приемате, защото един ден може и да ви потрябва.

Добре си го написал, но няма да те разберат. Не им е нужно. И така се оправят прекрасно в живота.
Във форумния, естествено.


Никой не оспорва написаното от теб, ама и ти си направил уговорката за наличността. Ами, няма наличност от дългокраки, млади жени за средно-статистическия 50 годишен мъж. Няма. Има за дебелите портфейли, които не са и помирисвали бг мама. А, ето, съфорумки хващат млади гаджета. Защо тогава да лъжем Бла-то и да си мисли горкия, че като е изритал филипинката, ще се приземи в обятията на 35 годишна жена. И то само за приятната част. Не виц, ами гротеска.

Колкото има наличности "от дългокраки, млади жени за средно-статистическия 50 годишен мъж", точно толкова е вярно "ето, съфорумки хващат млади гаджета".

Не ми казвай, че вярваш на митовете и легендите, разпространяващи се в този форум, а и като цяло в социалните мрежи и изобщо интернет комуникацията.
Виж целия пост
# 715
Изобщо е излишно да се мерите с азиатците, те са съвсем друга мая, имат съвсем друг светоглед, дето се вика “тъмна Индия”. Не барам там, неслучайно Америка капитулира във един миниатюрен Виетнам, както и в Кореа, Александър Македонски капитулира в Индия, и Китай е номер едно в момента.
Живи и здрави. Той затова и Бла-то е пропискал.
Виж целия пост
# 716
Не е вярно твърдението, че дом.помощнички са евтина услуга. Имам такава и знам. Изобщо не е така, струва си стабилно пари и цената е според зависи какво ще искате да прави и за колко души.
Виж целия пост
# 717
Това са истински митове и легенди. Никаква капитулация няма, а споразумения и договори. За Александър Велики Индия е била краят на света. Китай е номер едно в кое - в броя население, в робството, в яденето на кучета и котки?

Добре, че има достатъчно нормални, а и мюсюлмански страни.
Виж целия пост
# 718
Цитат
Не мога да си обясня какво е това желание да изгоните мъжете от тук. Ако вземат да ви гонят от мъжки форум ще има " Уууууу, сексизъм, имаме право да пишем тук. "
Ако мненията на мъжете не ви допадат, това е защото мъжете имаме различен мироглед. Научете се да ги приемате, защото един ден може и да ви потрябва.

Добре си го написал, но няма да те разберат. Не им е нужно. И така се оправят прекрасно в живота.
Във форумния, естествено.

Чакайте малко, кой ви гони? Все се намират някакви мъже, които идват тука да се мъчат да поставят жените на мястото им, да им обясняват колко не стават и да се опитват да ги подбиват, и като не им се получи, реват, че някой ги гони. Ква е тая логика? Joy Явно се очаква да се строим, да поревем колко сме изпаднали и да се хванем с първия благотворителен случай от страх, че никой няма да ни погледне. Е, да, ама не би, сори Joy
Виж целия пост
# 719
Не е вярно твърдението, че дом.помощнички са евтина услуга. Имам такава и знам. Изобщо не е така, струва си стабилно пари и цената е според зависи какво ще искате да прави и за колко души.

Сигурно се пазарите с нашите тарикатки, виждат ви, че имате пари и ви доят. На час е неповече от 13€ за всякакви домакински дейности. Ако е голяма къща или повече хора - часовете са повече - вместо 3 са 5 и повече дни в седмицата, напр.

Услугата е евтина и достъпна. Източноевропейки е добре да се избягват, защото "много знаят", а малко работят.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия