Любители на котки - Тема 214

  • 2 946
  • 76
# 75
Тц, тази от зооплюс не е от най-надежните според мен. Първото нещо, което купих за Линош още преди да я вземем. То и от котето си зависи де, ама нашата лудетина все се катери и увисваше на нея и като започне да гризе, виках си край прегриза я, като знам колко лесно се реже с ножица, та котешки зъбки ли няма да се справят. От Практикер си купихме метална, еми да гризка ако иска, но определено неще 😆.Спокойно ми е и по цял ден да е отворено. Като в затвор е ама да лети от 7 етаж не искам, а от долу като погледна не се вижда, не че щях да променя нещо ако се виждаше, сигурността на Линош ми е най-. важна.
Виж целия пост
# 76
Хора, Мия е някакъв дефектен модел. Отваряме прозорци, тя не се доближава до тях. На балкона излиза, бяхме сложили мрежа, тя не се доближава дори до парапета и я махнахме. Има някакъв ужасен страх от високо. Лежи само на пода на балкона и поглежда какво става навън от много далече. Оставям я и сама на балкона, лягам си, а вратата е отворена. Взема ли я на ръце и доближа прозорец, тя ще ме издере да избяга.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия