„Край ли е или има шанс? Раздяла с партньорка след 5 години и дете“

  • 972
  • 32
# 30
Мда, като го чета, направо се е засилил да работи и сам да гледа дете, ей ся. Той толкова години една работа не е могъл да завърти, сега точно ще завихри кариера и дете ще гледа сам паралелно. Направо го видях как става.
Виж целия пост
# 31
Първият пост е писан от ИИ.
Виж целия пост
# 32
Първият пост е писан от ИИ.

Тиретата го издават.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия