„Край ли е или има шанс? Раздяла с партньорка след 5 години и дете“

  • 1 026
  • 33
# 30
Мда, като го чета, направо се е засилил да работи и сам да гледа дете, ей ся. Той толкова години една работа не е могъл да завърти, сега точно ще завихри кариера и дете ще гледа сам паралелно. Направо го видях как става.
Виж целия пост
# 31
Първият пост е писан от ИИ.
Виж целия пост
# 32
Първият пост е писан от ИИ.

Тиретата го издават.
Виж целия пост
# 33
Ми като не може сам да си формулира мнението...
Едно и също повтаря, с едни и същи думи, и пак нищо не казва.
Ситуации, глупости на търкалета, които му пречели да работи... И адвокати... А на адвокатите кой плаща, ти си бил безработен тогава, и детето ти какво ядеше през това време?
Много те е изтърпяло това момиче, много. Доста по-рано е трябвало да си тръгне, само смятай колко шансове ти е дала и колко компромиси е направила. Вече ѝ е преляла чашата.
Според мен на нея ще ѝ е по-добре без теб. Добре е решила, да си ходи в родния град или където и да е другаде и да си стъпи на краката, ти си ѝ само в тежест.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия