Естетични процедури за лице и тяло – 69 тема

  • 1 437
  • 41
# 15
Понеже тук повечето сте от София, ще добавя и моите: За Ботокс-и скинбустери- Чилингирова. За Пловдив - Кондакова, правих миналата година скинбустер, но много я хвалят и за другите процедури, просто аз нямам опит.
Виж целия пост
# 16
Ох и аз съм за скинбустер. Кожата ми нещо е доста една сива, леко като повехнала. Искам нещо, за да светне и плъмпне малко. Преди много харесвах Сайфа скинбустера, но го развалиха отдавна. Препоръчайте някой. Не съм слагала бустери от години.

Момичета, а някоя от вас била ли е на масаж за лимфен дренаж. Имам предвид това - https://www.instagram.com/shaped.society?igsh=NG53enBuZXp6MDFm
Свалила съм си кг от преди бременността, но задържам вода от въздуха просто. Винаги съм била с подути крака, но сега е страшно. Изследвала съм всичко, вкл.и щитовидните  - наред са. Мисля да пусна за ИР да не би да имам. Дайте съвети и в тази насока или може би в другата тема да пиша
Виж целия пост
# 17
Тинктура от глухарче пробвай да пиеш, без алкохол, ( точно писах в съседна тема), купи си чорапи за компресия, подскачай като се сетиш.
Виж целия пост
# 18
Ох и аз съм за скинбустер. Кожата ми нещо е доста една сива, леко като повехнала. Искам нещо, за да светне и плъмпне малко. Преди много харесвах Сайфа скинбустера, но го развалиха отдавна. Препоръчайте някой. Не съм слагала бустери от години.

Момичета, а някоя от вас била ли е на масаж за лимфен дренаж. Имам предвид това - https://www.instagram.com/shaped.society?igsh=NG53enBuZXp6MDFm
Свалила съм си кг от преди бременността, но задържам вода от въздуха просто. Винаги съм била с подути крака, но сега е страшно. Изследвала съм всичко, вкл.и щитовидните  - наред са. Мисля да пусна за ИР да не би да имам. Дайте съвети и в тази насока или може би в другата тема да пиша
Добре е да си прегледате бъбреците, ако не сте.
Смятам да поставям Хармоника при Трендафилова. Какви са мнениета на вече поставялите? Има ли осезаемо освежаване?
Виж целия пост
# 19
Чула съм, че ако се навиете за лимфен дренаж, по- изгодно е да си ги купите и да си ги ползвате у дома, защото излизат около цената на пакет от тези процедури. Аз не съм видяла ефект.
Виж целия пост
# 20
На мен Хармоника ми преобрази кожата отвътре навън,направо я подмлади като я изпълни с нов колаген в рамките на 2 години и 4 флакона слагани 2 пъти по 1 флакон на страна.
Последно сложих Белотеро софт в гневна,линиите на челото и над горна устна,много добре се получи. Предстои пореден ботокс.
Виж целия пост
# 21
Тинктура от глухарче пробвай да пиеш, без алкохол, ( точно писах в съседна тема), купи си чорапи за компресия, подскачай като се сетиш.
Пила съм и не само от глухарче, ми от какво ли не. Пишкам, като луда и нищо. Единствено се "изцедих", докато карах детокса, в който обаче реално не се хранех с нищо. В момента се храна супер балансирано (винаги съм се хранели така), общо взето с храните от детокса, в дните, когато имаше захранване. Обаче - крака трупчета, даже и витамини лицето се подувам...
Иначе, спортувам три дни в седмицата във фитнес и ежедневно, с едногодишно ходещо Grin

mariat, не сте видяла ефект от тези масажи ли?
Виж целия пост
# 22
Винаги съм била с подути крака, но сега е страшно.

Компресивни чорапи - лятото задължително, зимата аз лично също. Родих се откакто ги нося - глезени като на сърна, иначе и аз цял живот проблеми и всякакви изследвания без да излиза нищо конкретно.
Имам изписани с рецепта от съдов хирург, но си купувувам и от Ремедиум и вършат същата работа. Има и без пръсти.
Виж целия пост
# 23
От Хармоника имах ефект аз, вече година държи, но сега май пак ще слагам, защото ефектът започва да отслабва. Тогава сложих само една, разпределена от двете страни на лицето. Не исках да рискувам да прекаля и смятам, че добре направих. А сега може и на Скулптра да заложа, още се чудя.
Виж целия пост
# 24
Да, КРР, не видях ефект, хем комплектът включваше и дрениращи ръкави.
Виж целия пост
# 25
Да си кажа и аз 🐹
Не съм намерила един лекар за всичко.
За устни - Чилингирова
За Хармоника - Хаджийска
Наскоро направих две процедури Juvelook при Иван Пеев е останах с много добри впечатления.
В годините не съм била доволна от Присадашка; не ми харесаха устните, правени от Клаклова.
Виж целия пост
# 26
Аз от около 2 години ходя в Скинда при д-р Шери Шефкед за всякакви процедури.
Виж целия пост
# 27
Алена, благодаря за новата тема!
Виж целия пост
# 28
Ходя при Чилингирова за ботокс и скинбустери.
Виж целия пост
# 29
Аз за всичко (боткос, Harmonica, Rejuran/Ultracol за шията) ходя при д-р Гергана Манолова.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия