Мнения за училища във Варна след 7-ми клас

  • 103
  • 1
Здравейте. Пускам нова тема за училищата във Варна.
Добавям и линк към старата тема :
https://bg-mam.ma/t/1305780
Виж целия пост
# 1
Благодаря за темата!
Предната тема обхваща няколко години и в нея съм се вписала с първото дете. Живот и здраве, в тази с второто! Това на шега.
Дано темата е полезна за четящите и споделящи тук родители!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия