Преди три дни пак се скарахме, пак думата развод, уж сериозен този път. Този път скандала, както и последните няколко от както имамв деца са, че аз стигам до супер преумора и почвам да мрънкам, че той не помага достатъчно. Съответно той се защитава, че каквото може и се сети прави, в неговите очи е много, в моите не е достатъчно.
Пореден уикенд мина през който той е у дома ама все едно го няма...аз правя всичко домакинско, с децата нон стоп, той ходи пуши по няколко пъти по 15-20мин, по голяма нужда ще иде 2-3 пъти по 20мин... Ми дразня се, дори като е у дома пак сама всичко правя.
Цяла седмица сама всичко правя, когато най-после дойде уикенд уж да мине по-лесно, ама не.
Някак си не мога да му обясня точно какво ме дразни и напряга. Сама гледам децата, нямаме баби на близо, той работи 9-18ч. Малки са, трудно и изморително е+ всичката домакинска работа. През седмицата и пазарувам с дете/деца (зависи дали голямата е на градина), всичко правя...
Да, всяка жена и домакиня ги прави. Да на всички е трудно. Знам. Аз ли не издържам наистина защото не мога или и другите сте така? Срещате ли разбиране от мъжете си? Аз не смея да поискам помощ обаче като мине дълго време и ми дойде нагорнище избухвам от което той приема всяка дума за кръвна обида и сякаш отказва да ме чуе.
Не мога и да взема решение по-лесно ли ще е с развод... Искам децата да останат с мен, обаче ако той се бори и спечели... Неговата заплата е в пъти по-голяма от моята, апартамента в който живеем е негов от преди брака. Дано са с мен децата, ще мога ли с една ниска заплата да се оправям сама? 😞😞😞😞😞
Благодаря че изчетохте
