МНОГОДЕТНИ МАМИ 16

  • 22 114
  • 359
# 180
Цитат
Наталия, направо ме върна в годините,когато българите работеха по Тюмен...На майка ми първи братовчед работи там дълги години(дори сина му е направен на руска земя) и все едно разказите му - оживяха пред мен благодарение на снимките ти...
Аз съм родена в Тюмен.Питай го къде е живял?На Ямская /аз живеех тук/или на Мелникайте?Кога е било това?Майка ми е била домакинка там,Любов се казва.
Виж целия пост
# 181
Розе, нещо почвам да се дразня! Това от климата ли е, от какво, ама не може да си толкоз млада и такъв голям син да имаш! Не е честно просто! За Неви се отнася същото, казах и го вече, Председателката също!

Олеле момичета, като ви казах за пътуване ...в Щатите наистина има хора които го правят.Това са пенсионерите,които вече не работят,децата им пораснали,внуците също .

Абе вие шизофрения ще ми докарате!
Точно се зарадвах, че съм младичка (благодаря, Самке!) и веднага се оказа, че съм за пенсия (роза, виж ми аватара, хич не е случаен, ама хич).

А Акага си трае за селото... Само ни раздразни със снимките и бегА.
Но ние дебнем.
Виж целия пост
# 182

А Акага си трае за селото... Само ни раздразни със снимките и бегА.
Но ние дебнем.

Мда, така е smile3506
Виж целия пост
# 183
Ей, тва кат Шератон, бе, ......! Ама не е за мен - мойта дружина ще му види сметката за нула време! После само ще ме е яд! това лято ще снимам много, и - обещавам! - ще мина курс при Сватята, да ме ограмоти! У нас не е никакъв лукс, Злата Перка е свидетел, ама е достатъчно .... Пък и Балкана си го бива, и никога не ми омръзва...

Самка, ...мила! Направо кат Шератон  е...верно  JoyПак ме развесели..не се бях сетила.
 Е туй е гат станем по-дърти,когато малките станат големи и не са вече до нас. Sunglasses Иначе и моите ще му видят сметката и ще стане бардак за нула време.То и у нас не е лукс де...та за тва аз си мечтая за лукс ,поне на стари годинки ...Joy
Охх,то  май само с мечтите ще си остана аз ами... Blush

Мамо Цоци..днеска нещо ме хвана музата..и седя и печатам на клавитурата  JoyКво ме прихвана днеска наистина...сигурно е от дъждоното време... newsm78 А за твоята сметка ли,давай я и нея... Hug  В евро или в норвежки крони  ги  искаш  newsm78  Money
Благодаря ти за милите думи..и се радвам че са ви харесали моите пътеписи-спомени    bouquet
Ама добре че сте вие тук.Ккато гледам снимки на Габито наталия   та се сетих  и а аз да споделя малко...иначе то  няма време за спомени много наистина,а времето си лети...
Ама много бих се радвала и останалите мами да споделят повечко пътеписи тука.Обожавам да гледам снимки....всякакви...на природа...на купон..на деца...на животни Hug
Виж целия пост
# 184
Галче, по нашия край са 1/10 от тия пари, не я слушай Дида - лесно и е на нея! Имотна е тя Grinning!
Ще те науча да правиш кисело мляко, сирене, питчици - всичко! Ако не си можеш, де!
Виж целия пост
# 185


Самке, и аз пробвах преди време да зарибя моят мъж да се сдобием с нещо подобно, а той ме попита: А на това нещо обслужващият му персонал  къде е? hahaha

 Joy Joy То верно си има нужда от обслужващи персонал.. Peace  Оххх, ама много е красиво. Heart Eyes
Моя пък по принцип няма нищо напротив да го имаме...ама пита "А пари откъде" newsm78 Joy
Може пък да отимаме на стари години ...кой знае hahaha
Виж целия пост
# 186
Розе, колко чини таз пущина, бе? Поне да знам колко сме напред....
Виж целия пост
# 187
Самке...това дето съм го постнала е доста скупичко 417.000 долара.Но понеже се води супер лукс. Има и по-малки и по-скромни.Например на втора ръка се намират такива за 60,000 долара..само че не е всичко ново и супер лукс...но са пак  супер.

Ако са бусове или кола с каравана са по-скъпи.

А само караванка са много по евтини...например:

http://www.pplmotorhomes.com/travelt/12266.HTM   за 21,995 долара

..кликвай върху снимките.Дивана става на двойно легло,отделни си имаи и легло...

Туй още по евтино...http://www.pplmotorhomes.com/travelt/12128.HTM за 18,995 долара

http://www.rvtrader.com/rvdetail959954.htm...едно само  за 205,000 долара от тези луксозните /понеже е на втора ръка/....

едно супер евтино http://www.rvtrader.com/rvdetail1096493.htm...за 29,000 долара/за размерите си/

http://www.rvtrader.com/rvdetail421424.htm ето  едно по-малко и за 19,000 долара.

всички са за 4/5 човека...тоест има толкова легла.

Ако се разрови човек може и да намери за 10.000 долара,в супер състояние/ и то 2005/6 година модел/....
ето ти целия сайт.    http://www.rvtrader.com/   Поразгледай го Heart Eyes
Виж целия пост
# 188
Ама да ви кажа момичета, плодовити сте от всякъде погледнато!!!  Joy Колко сте бързи в писането, не е истина!  Heart Eyes
Виж целия пост
# 189
Честит Рожден ден на двете девойки Венера и Надежда!!!

Много късмет, много любов и много успех да срещнат по пътя си! На мама и тате пожелавам да се гордеят с момичетата си! Весел празник!!!

                                 
Виж целия пост
# 190
Цоцоланке, а докога могат да се правят резервациите за Черноморец? Аз дали ще мога да се замъкна сама от София с двамата дребни до там Rolling Eyes. Пепи ще е на лагер, а пък мъжът ми на бунгала newsm78. Това се е случвало за последно през ... 1993г и то точно в Черноморец, в студентския лагер.

Човекът(много мил)каза,че базата била свободна...Тя Юлето ще опита утре да резервира за нашият период бунгала,че да сме заедно и тогава ако сме заедно - ще има едни снимки Mr. Green, ще падне едно смятане там на плажа на колко години са децата ни..... и едно разказване ще падне smile3533 smile3533

Имам терзания за училището....кое е по-достойно за душата, кое да избера....Ама....сега ми се спи!Друг път ще разказвам и искам съвети...

След 2-3.6. ще водя децата в Добрич и аз ще постоя малко и после се връщам и ..сами, като младоженци ще сме......

Ох, мами, сега ми се спи, утре повече от мен! Лека нощ!
Виж целия пост
# 191
ЧРД на пораснала и станала на цяла годинка Венера на venina и много-много голямото момиче Надежда на Велина-70!!!!!

Здраве, много усмивки, слънчеви дни,а на малката принцеса - безгрижно детство и много игри!!!!!!!!!!!!!!!!!!



Весел празник!

Венина, драсни 2 реда, моля те!Ама и другите дето се изгубиха.....
Виж целия пост
# 192
Честит рожден ден на Надежда и Венера!!! С пожелание да растат много здрави ,умни и красиви момичета!
            
Виж целия пост
# 193
Момичета, само се обаждам, че вече имам нет и от утре се включвам в агитката. Десет дена ме няма и вече не мога да ви хвана края. Друго си е да се завърнеш и да видиш, че всичко си е постарому. Е, виждам и нови именца, но утре ще ви чета по-подробно.
Честит рожден ден на Венера и Надежда с пожелание да изживеят живота с много надежда и в мечтите си поне да стигнат до Венера. Нали за да постигнеш нещо трябва да имаш първо мечти... bdbaloni  party023

Лека нощ на всички! Аз до сега имах гости и съм гроги, така че нямам търпение да гушна възглавницата!
Виж целия пост
# 194
Розичке, ще помоля да те изключат от темата  Hug Ами съвсем ми провали желанийцата скромни според нашенския стандарт. Сега мъжа ми к`во ще прави?! Ами и него ще побъркате покрай жена му...
Ама наистина е прелест...
И тази Ирин-Пирин планина, знаете ли каква запалена планинарка бях..." Темна е могла паднала, темна е могла паднаала, низ тая гора зелена, низ тая Пирин планина. Яница пътя сбъркала, Яница пътя сбъркаалаа..."

Галче, има и места на по-прилична цена, а колко е близо до София... Тези с къщите ясно, ама на празното може да си направиш каквото и както си решиш. А като гола инвестиция за свободни пари е също изкл. удачно. До нас продаваха едно место със започната къща за 33хил. евро, някъкъв го е купил преди месец, а оня ден мъж ми видял в нет-а, че е обявена за 44хил.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия