Клуб на многодетните родители - Пълна къща (6)

  • 14 274
  • 329
# 240
svear  bouquet приветче мила съгражданко....нали сме от Варна,нищо,че вятърът на живота ни е разпръснал в различни посоки Hug ти писа ли и в другата темичка на многодетните мами,там сме на раздумка,а тука пишем само по организационни въпроси!Пиши нещо по-вече за вас в другата темичка .     http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=192023.340   ..,рожденни дати,от кога си така далече.....и успех в борбата със заболяването на малкото ти детенце Heart Eyes
.........да .....тениските- аз как ще си взема моите и къде да пратя парите
Виж целия пост
# 241
Здравейте, казвам се Атанаска Иванова и съм представител на Сдружение
Настоящи и Бъдещи майки!
На 19.06 нашето сдружение организира кръгла маса  на тема
Неравностойното положение на близнаците (едновременно родените деца) в
обществото.
Ще се радваме ако вашата организация застане зад нас в
борбата срещу несправедливото делене на децата от страна на Държавата.
Поздрави: Атанаска Иванова
Ако имате въпроси съм на среща!

Здравей, Nasinda!
Бихме искали да получим повече информация за събитието и за това, в какво би могла да се изрази нашата подкрепа.

Добре дошла, svearbouquet

Маминка, къде изчезна? Какво става с тениските?
Виж целия пост
# 242
Момичета, гледам, че настроението на всички ни е не като за празник.
Дали да не отменим пикника въобще?
Виж целия пост
# 243
Момичета, гледам, че настроението на всички ни е не като за празник.
Дали да не отменим пикника въобще?

На този пикник не му върви......По принцип нека другите да кажат,че аз така или иначе няма да бъда на него.....
Виж целия пост
# 244
Само да ви споделя какво писмо получих от Дирекция "Етнически и демографски въпроси" към Министреския съвет, след като по тяхна молба им изпратих нашите предложения:
" Благодаря за отзива! Някои от предложенията се споделят от нас и вече сме ги включили в програмата ни за промени в демографската политика. Ако имате други искания  и предложения, може да ги пращате на този е-адрес или на адреса от моята визитка."

Ако имате желание, включете се в темата "Трябва ли държавата да стимулира високата раждаемост?"
Виж целия пост
# 245
Само да ви споделя какво писмо получих от Дирекция "Етнически и демографски въпроси" към Министреския съвет, след като по тяхна молба им изпратих нашите предложения:
" Благодаря за отзива! Някои от предложенията се споделят от нас и вече сме ги включили в програмата ни за промени в демографската политика. Ако имате други искания  и предложения, може да ги пращате на този е-адрес или на адреса от моята визитка."

Ще успеем, ще успеем...Ще ни научат те нас...... PeaceСупер, Кабо Алма!

Всъщност с кое име да придобие гражданственост - Кабо или Алма, че понякога искам да се обърна към теб само с едно,а незнам с кое...и двете са ти свидни знам.....
Виж целия пост
# 246
Давай с Алма
Виж целия пост
# 247
а какво означава Кабо Алма????  newsm78

Виж целия пост
# 248
КАмен-БОрис-АЛександър-МАрия.
Но хайде да говорим за по-съществени неща. Heart Eyes
Виж целия пост
# 249
И аз немога за пикника да дойда,въпреки огромното ми желание,имам едно идване в понеделник с деца-сираци до София и немога да съчетая нещата,в неделя имаме служба....ако се съберете .... ще съм мисленно с вас  bouquet
Виж целия пост
# 250
Благодаря, Кабо Алма - вече винаги ще ги изговарям заедно!!!!!
Виж целия пост
# 251
Мен няма ли да ме питате що си смених ника?
Виж целия пост
# 252
Ох - нищо не е станало - съжалявам  Sad
Исках и аз така.......
Виж целия пост
# 253
Ох - нищо не е станало - съжалявам  Sad
Исках и аз така.......

Опитай пак.

Момичета, нищо не казвате за пикника.
От една страна, разпратили сме покани в гугъл-групата.
От друга - никакъв ентуисазъм - и заради Лилибон, и въобще.
И времето не е като хората...
Спешно трябва да решим какво правим.
Виж целия пост
# 254
Само да ви споделя какво писмо получих от Дирекция "Етнически и демографски въпроси" към Министреския съвет, след като по тяхна молба им изпратих нашите предложения:
" Благодаря за отзива! Някои от предложенията се споделят от нас и вече сме ги включили в програмата ни за промени в демографската политика. Ако имате други искания  и предложения, може да ги пращате на този е-адрес или на адреса от моята визитка."

Хубво е да видиш подобно обнадеждаващо нещо Grinning Следващият път като ти пишат писмо ги помоли да ти изпратят и копие от програмата Twisted Evil

Момичета, браво за организацията да състематизирате идеите си в подобен вариант  bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия