Страхотна диета-отново!!!!!!!!!

  • 29 954
  • 657
# 495
babka_jabka, да не извикаш извънземните с тази зелева супа newsm62 newsm62 newsm62

Не,не си сама  smile3521 smile3521 smile3521
Виж целия пост
# 496
Нали знаете по-добре луд ,отколкото загубен  #Crazy
Виж целия пост
# 497
babka_jabka, да не извикаш извънземните с тази зелева супа newsm62 newsm62 newsm62

Не,не си сама  smile3521 smile3521 smile3521

Да не дойдат марсиянците, а?  smile3534 Може да ми дадат вълшебното хапче и да стана мома-англичанка.  smile3532
Виж целия пост
# 498
Да не дойдат марсиянците, а?  smile3534 Може да ми дадат вълшебното хапче и да стана мома-англичанка.  smile3532
newsm62 newsm62 newsm62
Виж целия пост
# 499
Нали знаете по-добре луд ,отколкото загубен  #Crazy

Е не , загубен вече е много виша степен , с лудостта ни е по по мярка.  newsm62 smile3532 newsm62
Виж целия пост
# 500
babka_jabka  - да бе, да много смешно. аз тук умирам, душата ми стене, а ти се хилотиш Heart Eyes нали ти е ясно, че за да стигна до това положение явно съм си хапвала, "тая шия не е от туршия" Joy а за зелевата супа - аз си я приготвях да ми е вкусна - и с черен пипер и с лимон и чубрица и магданоз, но както и да си я направила след втория ден е отврат, просто ти омръзва страшно; но не това е проблема защото стига да има ефект ще я лапаш, какво ще правиш, но след като свалиш, после ги връщаш +още малко това Peace
Виж целия пост
# 501
babka_jabka  - да бе, да много смешно. аз тук умирам, душата ми стене, а ти се хилотиш Heart Eyes нали ти е ясно, че за да стигна до това положение явно съм си хапвала, "тая шия не е от туршия" Joy а за зелевата супа - аз си я приготвях да ми е вкусна - и с черен пипер и с лимон и чубрица и магданоз, но както и да си я направила след втория ден е отврат, просто ти омръзва страшно; но не това е проблема защото стига да има ефект ще я лапаш, какво ще правиш, но след като свалиш, после ги връщаш +още малко това Peace
Аз след зелевия бъркоч продължавам с диетките, точно за да не кача килца.  newsm10 Понеже си яла в изобилие , са ше мъркаш само с вода в корема.  newsm09

Виж целия пост
# 502
Добро утро  Joy  Joy Joy

Добра порцийка смях ...благодаря  Crazy

Сега ми е супер любопитно колко е 'гадна' таз супа   Crazy

Успешен минусов уикенд и на лунуващите  Peace



Виж целия пост
# 503
Добър ден и от мен wavey
"Комиците" в петък вечер ряпа да ядят  smile3534 smile3534 smile3534 newsm62
Виж целия пост
# 504
Здравейте , линеещи мацки!!!  newsm51 Аз имах излизане , та затова липсвах от сутрешнито кИфенце.  newsm03 Взех си всички продукти за зелевия бльокоч  Sick утре ше да го сготвя и от понеделник почвам.  smile3506 Важно е да почна , а колко ще се трае с таз супа не се знае.  newsm12 Лек и слънчев ден , момичета!   love001
Виж целия пост
# 505
babka_jabka, Хайде на зелевата супа
 
newsm62 newsm62 newsm62
Дано пък да ти е вкусна и да изкараш няколко дни  Peace  love001
Виж целия пост
# 506
Аз съм много гладна  Rolling Eyes и всичко ме изкушава дори и супер елементарни нещица  Rolling Eyes ще легна малко дано ми отмине  Rolling Eyes

Бабке жабке,успех....да споделиш колко е 'гадна' супатаWink
Виж целия пост
# 507
rotfImao  rotfImbo rotfImao Бъзикайте се, ма кът стана стройна и убава да ми не завидите.  smile3532 А иначе в понеделник ще ви отчета за вкусната супа.  Sick Предчуствам как ще я Фърла в кенефа , ма айде и т'ва да пробам.  newsm53
Виж целия пост
# 508
Бабке жабке, не предчувствай,а преди да я джитнеш я пасирай и я опитай пак...понякога като е пасирано се приема по-добре  Joy

Исках да питам на Диета2 гледам дните са групирани 2 по 2 т.е еднакви,а зеленчука един и същ ли трябва да е?!Аз го смених,но да си знам за понататък  newsm78

Дайте едно рамо,че ще се набухам с крекери  Crossing Arms

Виж целия пост
# 509
Ха, дано пък станеш фиданка  smile3521
Аз не мисля,че сега не си убава  newsm08
Пробвай-нищо не губиш.И аз ми се иска да пробвам,ама то кое по-напред   smile3532
Все съм диетична и все дунда си ходя  smile3532
Ей,лоша работа таз лакомия ......лошааааааааааааааааа

Kaлa(Bella13),дръж се, че после ще ревеш като мен newsm45
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия