Страхотна диета-отново!!!!!!!!!

  • 29 954
  • 657
# 510
Аз си менкам зеленчука , ту домати , ту краставици , ту чушка , ма най ми харесва всичко смесено на салатка.  smile3508
 Амбицирахте ме и от инат , ше ям и драйфам ма седмица ше изтрая.  smile3533 Само да се не погуба от супата , като се къпя да не изтеча в сифона.  smile3534
Виж целия пост
# 511
Бабке,  Joy  Joy  Joy и на мен ми липсва салатката...по-хубаво няма  Peace

Ама то и аз се харесвам,но сега като се събличам на плажа и  Confused ,но Ше се постарая,доколкото мога де  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 512

 Амбицирахте ме и от инат , ше ям и драйфам ма седмица ше изтрая.  smile3533 Само да се не погуба от супата , като се къпя да не изтеча в сифона.  smile3534


Успех babka_jabka newsm10 знам,че ще успееш и ще станеш френска маНдама newsm44
Виж целия пост
# 513
 rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo сложи решетка на сифона в банята Joy
на мен пък ми липсва ракийката   smile3521 smile3521 smile3521 newsm62 newsm62 newsm62 newsm62
малиииииииииииии,набарах този път черешите  smile3534
мммммммммммммм,суперррррррррррр.................... нямам думи................... #Crazy
Виж целия пост
# 514
Внимавай с черешите , да не си чест посетител на   Toilet От лидъла ли се уреди?  newsm62 Решетка има сифона, ма кът залинея през тех ше мина.  smile3532

А за френска мадама мислето му , newsm12 ше трябва у Париж-а града да ме пращате.  smile3533

 doh Забравих да кажа , че сега се прибирам от Видин  newsm01 и затова реших да драсна 

smile3523 някой друг ред.  newsm03

 Лек ден, че още малко и ше съмне.  newsm51
Виж целия пост
# 515
Мацки HugДобро Утро как я карате?Да се похваля вчера изкарах само на варените картофки....... ooooh! чудя се как издържах.... Embarassed днес съм решила плодче+чай Peace дано имам резултати до края на другата седмица  bouquet Успех на всички ви с диетуването smile3521
Виж целия пост
# 516
Добър деннннн,
как сте?
Черешите ги набарах в Tengelmann, ама бяха страшни  eat eat eat и то за 4 евро/кг  newsm44
А що се отнася до 00 - нищо ми няма, моя стомах е толкова ленив, че нищо не може да го изненада smile3550
Виж целия пост
# 517
pepita730  Laughing и моя стомах е същия ooooh! ленив до безобразие smile3550 чакам по четири пет дена да се освободя ooooh! лоша работа  bouquet
Виж целия пост
# 518
pepita730  Laughing и моя стомах е същия ooooh! ленив до безобразие smile3550 чакам по четири пет дена да се освободя ooooh! лоша работа  bouquet
Аз пия LAX-S по 2 вечер преди сън,но сега се опитвам да го откажа или поне да го намаля на 1 таблетка с чаша гореща вода сутрин.Понякога ми действа,ама понякога минават доста дни и пия 2 хапа и съм готова.Много неприятна история....
Виж целия пост
# 519
pepita730  Laughing и моя стомах е същия ooooh! ленив до безобразие smile3550 чакам по четири пет дена да се освободя ooooh! лоша работа  bouquet
Аз пия LAX-S по 2 вечер преди сън,но сега се опитвам да го откажа или поне да го намаля на 1 таблетка с чаша гореща вода сутрин.Понякога ми действа,ама понякога минават доста дни и пия 2 хапа и съм готова.Много неприятна история....
Embarassed Embarassed Embarassedнаистина е неприятно,чула съм за топла вода на гладно действа  Naughty аз не съм постоянна #Crazy както и с диетите........Брей ама съм ДИВА!!! hahaha hahaha hahaha
Виж целия пост
# 520
Embarassed Embarassed Embarassedнаистина е неприятно,чула съм за топла вода на гладно действа  Naughty аз не съм постоянна #Crazy както и с диетите........Брей ама съм ДИВА!!! hahaha hahaha hahaha
Да,действа, но не винаги при мен,аз съм много тежък случай  smile3521
ама какво да се прави....... нали има уж билкови хапчета за това smile3503
Виж целия пост
# 521
Pepita730  Hug искам да си пийна Витаголд с прясно мляко  ooooh! само за тая напитка си мисля #Crazy май ще прегреша усещам newsm78 ти какво ще кажеш?  bouquet
Виж целия пост
# 522
Pepita730  Hug искам да си пийна Витаголд с прясно мляко  ooooh! само за тая напитка си мисля #Crazy май ще прегреша усещам newsm78 ти какво ще кажеш?  bouquet
Аз си пия кафе само с мляко.Пийни си кафенце, не се притеснявай newsm10
Виж целия пост
# 523
Момичета,от утре започвам първата диета,дано да успея  Praynig

babka_jabka какво правиш във Видин- аз съм родена там  stork-girl
Виж целия пост
# 524
Момичета,от утре започвам първата диета,дано да успея  Praynig
Стискам ти палци за един успешен първи ден  newsm10 newsm10 newsm10
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия