Страхотна диета-отново!!!!!!!!!

  • 29 954
  • 657
# 525
Благодаря ти pepita730   smile3525ще гледам да не се издъня  Embarassed
Виж целия пост
# 526
Ей ме на кацнах и аз  Crazy

Благодаря за подкрепата вчера   bouquet ,но се оказа,че сме канени на ресторант и забравих всякаква диета  Party ,макар че горе долу ядох типа ядене за деня с някои прегрешения  разбора се Blush
Много ми се видя странен вкуса на неща,които не съм хапвала отдавна  Crazy

От днес пак съм на линия  Peace сутринта килцата ми си бяха все 77;)

Пипи,успешен старт  Peace

Наоколо съм   Crazy
Виж целия пост
# 527
Здравейте , линеещи мацки!   love001 Нямах нет и ей ме на със закъснение , но тук. smile3533 Аз си сгових чорболяка за утре  Sick , не е с гаден аромат , но на вкус утре ще споделя.  smile3521


pipy ходих да докарам баща ми , че му се спукала вена на крака и да не стане по-зле , да си е в София.  Whistling То и баща ми е от Видинско село - Иново (Смърдан).  Crazy Имам братовчеди в града на ул.Борис Бенчев или нещо такова беше. newsm78

Пепитка тез череши златни ли са?  smile3506 Ма нали си хапна , че да те не мисля и тебе.  smile3534
Виж целия пост
# 528
Приемате ли новаци в отбора?  Laughing
Прочетох темата само до 7-ма страница, ама ме зарибихте с тая диетка и днес ми е първи ден. Удържам фронта на кисело мляко с черешки, макар от 12 ч. до 16 ч. да ми се видя цяла вечност. Ииии, ама си огладнях.
Иначе в момента съм 64 кг. Цел - засега 58 кг., колкото бях преди първото раждане. Пък по-нататък ще видим. Ако може и повечко - добре ще е.
Засега толкова от мен, че един гладник зове.
Виж целия пост
# 529
MamaGeri , добре си ни дошла в редиците на заслабващите!  newsm51 Първите 2-3 дена ще ти е гладно , после се свиква.  smile3521 Успех и добри минусови резултати.  newsm10
Виж целия пост
# 530
Kaлa(Bella13),така като гледам не си ядосана, така че карай напред   Peace

babka_jabka, не се притеснявай за мен смърсих /незнам дали така се казваше  newsm78 /  се с черешки smile3521

MamaGeri, wavey wavey wavey wavey wavey wavey wavey
Виж целия пост
# 531
Kaлa(Bella13),така като гледам не си ядосана, така че карай напред   Peace



Ама как ядосана...следобеда като се изкушавах от крекерите се ядосах много,но на вечерята така хубаво си хапнах от подходящата храна....е, и десерт имаше и си го изядох с кеф,толкоз вкусен ми се видя  Crazy ,но пък и ми дойде и от една седмица съм си все на 77кг,та много се радвам даже  Mr. Green

Мама Гери,добре дошла   bouquet 

Бабке Жабке, чакам впечатления ...много ми е любопитно Crazy

А Диета 3 заключваща ли е? Joy Joy Joy


Виж целия пост
# 532

А Диета 3 заключваща ли е? Joy Joy Joy



 newsm62 newsm62 newsm62 newsm62
Като се заключиш и край - няма да се качват килограми вече  Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 533
:
[/quote]

Благодаря ти Калаbouquetутре ще видим какви ще ги надробя  rotfImbo

Добре дошла сред нас mamaGeri! smile3525
Виж целия пост
# 534
Леле пепитка, ма к'ъв е тоз готин аватар?  newsm78 Я се виж к'ва си готина мацоранка,  smile3501 мммм бонбонче си ми ти.   newsm51


А за супата пробах я  и да ви споделя , че не е толкова гнусна.  smile3521
Виж целия пост
# 535
Леле пепитка, ма к'ъв е тоз готин аватар?  newsm78 Я се виж к'ва си готина мацоранка,  smile3501 мммм бонбонче си ми ти.   newsm51

А за супата пробах я  и да ви споделя , че не е толкова гнусна.  smile3521


Благодаря ти, babka_jabka,  Embarassed Embarassed Embarassed  newsm47
Днес пак се опита да вали и аз толкова се чудех какво да правя, че взех телефона и се снимах с новите си дрешки /те вече не са и нови де /  ...... луда работа....днес изперках от скука, а така ми се ходеше на басейн  newsm37 newsm37 newsm37
Ако искате да гледате едно куку как се е снимало само пред огледалото ето ви линк http://www.snimka.bg/album.php?album_id=133487&view=1&photo=17 ама няма да ми се смеете много
Там има снимки преди да заслабна-тъкмо си бях накупила дрешките и сега вече /след повече от месец /  с по-добра визия  newsm47 newsm47 newsm47 newsm47 newsm47 Ама вече си харесвам телцето  smile3521 smile3521 smile3521
Дано пък пуста и супа ти допадне  Hug Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 536
Pepita730  Hug искам да си пийна Витаголд с прясно мляко  ooooh! само за тая напитка си мисля #Crazy май ще прегреша усещам newsm78 ти какво ще кажеш?  bouquet
Аз си пия кафе само с мляко.Пийни си кафенце, не се притеснявай newsm10
Hug Hug HugБлагодаря миличка smile3525 дано не се дъня повече!
Успешна нова седмица на всички ви  bouquet много свалени килограми и безапетитие!
Както казват нова седмица нов късмет newsm17
pepita730 на новия аватар изглеждаш прекрасно bowuu
Успех сладурки newsm51
Виж целия пост
# 537
pepita730 забравих да напиша ти направо ме уби бе мила newsm45 изглеждаш превъзходно разгледах всичките ти снимки и получих страшни комплекси newsm45 дерзая,дерзая да имам твоите килца  Naughty ама като се храня като прасуе......... newsm78 направо ме збърка!
Хайде Лека Нощ и до Утре  love001
Виж целия пост
# 538
Добро утро, момичета-кокичета!!!  newsm51

Пепи супер е фотосесията ти .  smile3501 Само не мога да разбера , на къде повече от това ще слабееш?  newsm78

Лек, усмихнат , слънчев и успешен ден!!!  newsm03   smile3525 newsm03
Виж целия пост
# 539
Добро утро и от мен!

Аз тази сутрин съм втрещена. Възможно ли е за един ден да съм свалила 1 кг.?  Shocked Два пъти се теглих, ама това е.

Пепи, наистина си супер. В чуденка съм и аз, накъде повече?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия