Страхотна диета-отново!!!!!!!!!

  • 29 954
  • 657
# 540
Ей, кво правите, бе мацки?  Ма много сте изписали!  #Crazy И отбора е пораснал, бравос!
Бабка жабка, супата в аптеките е същата по съставки, ама си е химия. Пък и аз я понасям добре, защото обичам зеле. Някои я ненавиждат тази супа и им е по лесно на хапчета. Определено има ефект от нея. Готвя я в момента и като поистине я почвам. Ще докладвам за резултатите  Peace Виждам, че и ти си я почнала. Ще се подкрепяме. Peace Само Пепитка да не ни се разсърди, че спамваме темата. Дали да не пуснем нова?  newsm78
 
  Айде лек и минусов ден!!!
Виж целия пост
# 541
Пепита имаш ли нещо на въпреки , ако споделяме килца от зелевата диета ?  newsm12 Стари кадри сме в таз тема и не ни се ще да се местим.  smile3506 От друия понеделник пак почвам диета 2.  newsm10 Още не съм вкусвала от зелето , че глад не ме е подгонил , но след малко ще кусна малко.   smile3521
Виж целия пост
# 542
Браво на Пепита smile3501 ,ако видите мен ще се разплачете smile3514
Аз от днес започвам с диета1 Praynig,а на тези с зелевата супа - успех! Peace
Виж целия пост
# 543
Бабка Жабка, пуснах нова тема и те чакам и там. Grinning http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=197664.0 И тази няма да я оставим  Peace Хапвай си супата! Колкото повече ядеш от нея, толкова повече ще смъкваш  Wink
Виж целия пост
# 544
 wavey wavey wavey wavey
Отдавна съм се "излюпила", ама докато стигна до тук .............
Благодаря ви за хубавите думи   lovekiss lovekiss lovekiss lovekiss

ДИВА-3, с постоянство ще стигнеш и ти тези килца,сигурна съм  smile3521 smile3521 smile3521
А ти ако си мислиш, че аз понякога не съм прасе много се лъжеш.Върни се назад да видиш постингите през 3-4 дни все се налапала с нещо, ама както вече казах то от лакомията няма оттърване.

babka_jabka, MamaGeri, има още малко за сваляне.Днес ще ходя да си търся бански и ако си купя довечера ще ви се покажа - да ми видите излишъците  smile3532

MamaGeri, аз мисля, че е възможно и нормално да свалиш изведнъж  smile3521
mama-eli, babka_jabka, аз нямам нищо против да ни споделяте тук и без това тук си е купона, стига само някой да не ни се скара  argue
  love001  love001  love001  love001  love001  love001
Виж целия пост
# 545
Аз от днес започвам с диета1 Praynig,а на тези с зелевата супа - успех! Peace
Успешен първи ден желая!  newsm10

А аз малко развалих днешното меню. Знам,че не трябва, ама с едно ревящо и друго инато не ми остава време за ядене сутрин. Та вместо чая и плода в 8,00 пих кафе, в 10,00 - успях да си направя само чай.
Виж целия пост
# 546
Аз ще ви навестявам , нема отърване от мен.  Joy
 Хапнах от супата и не е никак  Sick. Справям се и от понеделник пак с начале с диета2.  Hug В нова тема сме със зелето , да не разваляме таз.   bouquet

Мама Гери , не е болка за умиране , не се претеснявай.  Naughty Аз спазвах само часовете от 12 нататък.  Heart Eyes Успех на всички нови диетуващи момичета.  newsm51 Много минусчета да дадете.  newsm10

Баба Яга да драсне некой ред , да не си трае.  smile3534
Виж целия пост
# 547

babka_jabka, ти беше талисмана тук  Weary идвай по-често  smile3503

MamaGeri, давай само напред  Peace то кое по- напред да погледнеш  1crib feeding supermama
Виж целия пост
# 548
Ей момичета затъжих се за форума smile3518  love001
Една седмица ме нямаше и вие сте изписали фермани
Да се оплача по време на почивката си върнах всичко, което бях свалила. И днес съм само на череши hahaha
Виж целия пост
# 549
Ма отърване нема , ше снова и в двете теми.  smile3533 Без контрол няма да сте.   love001
Баба Яга , простено ще да ти е , ма стягай колана , без издънки.  newsm10  Поне добре си починала и сега със сетни сили и отначало.   love001
Виж целия пост
# 550
Бабка жабка, май и двете напускаме отбора на страхотната диета. Аз обаче безславно newsm45 Но пък като сваля дебелите килограми може пак да се върна при вас и да продължа бавно да свалям килца с тая диетка.
Успех на всички newsm51
Виж целия пост
# 551
Ей ме на и мен Wink

Аз пак съм с -0,500 и съм много щастлива  Peace

Мама Гери, не се притеснявай...и аз понякога започвам в 930!

Наоколо съм  Crazy

Виж целия пост
# 552
Бабка жабка, май и двете напускаме отбора на страхотната диета. Аз обаче безславно newsm45 Но пък като сваля дебелите килограми може пак да се върна при вас и да продължа бавно да свалям килца с тая диетка.
Успех на всички newsm51

Аааа НЕ , аз само за седмица и продължавам .  newsm08 Доволна съм от диетките , но да пробам и т'ва чудо супата.  newsm12 Връщам се и направо почвам от 8 ден на диета 2.  smile3508 ПОсле и диета 3 , а ако се наложи повтарям отначало.  newsm53 Не усещам глад и съм благодарна на Пепитка за темичката и диетите.   love001

Кала браво за минусчета.  smile3501 Всеки грам си заслужава похвала.  smile3525
Виж целия пост
# 553
baba_iaga, не се ядосвай,дано да ги смънеш бързо-все пак са пресни и са лесно сваляеми  Praynig
С какво продължаваш напред?

Ма отърване нема , ше снова и в двете теми.  smile3533 Без контрол няма да сте.   love001

Анннннн тъй......  Peace

Kaлa(Bella13),
ТИ СИ СУПЕР smile3521 smile3521 smile3521 smile3501
Виж целия пост
# 554
Пепита, знам че са лесно сваляеми и затова реших да изкарам няколко дни на плодове, а после пак да вляза в клуба на страхотната диета като продължа с втора част.  love001
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия