Спамо- чат темичка (21.5- 27.5)- СРЕЩА- ГОРЕЩА

  • 61 534
  • 4 547
# 1 440
....Рускеее ма, и тук са се издули, кво ша првим тая нощ, бая работа ша имаме!!!!!! Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Работата си е работа и не търпи отлагане  Mr. Green

Ще я отхвърляме дружно работата  Hug
Виж целия пост
# 1 441
Цитат
Рускеее ма, и тук са се издули, кво ша првим тая нощ, бая работа ша имаме!!!!!!  

Добре,че има милосърдни тук... Mr. Green
Инак ше си умрем неопраени.. Heart Eyes

Не мой са плашиш, нема да те оставим да умиргаш, ей ся ти налитаме, и та оправяме. Хич биля, нема да те питаме!!!! Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Аре у левоооооо....отивай си при левистааааа....милото знаеш чийо ееееееееееееееее.....аааааамииииииииииинннн Whistling
Виж целия пост
# 1 442
Кажете бееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееее
Ей я и тая...казах ти мани си гъзо от тая локва, че ше се простудиш, ти не ме слушаш.
Кво да ти кажемееееееееееееееееееееееееееееее



Ти устъй гъзо!
Баси , обърках се нещо! Crazy ooooh!
Виж целия пост
# 1 443
Мило, бива ли така.Затопли банята, идвам Heart Eyes

Оправихме го веке, закъсня!!!! Twisted Evil
Така ли? Дали да не го попитам,а? Да видим той какво ще каже Mr. Green
Виж целия пост
# 1 444
 
  smile3544 smile3544 smile3544 smile3544 smile3544 smile3544
Виж целия пост
# 1 445
Цитат
Рускеее ма, и тук са се издули, кво ша првим тая нощ, бая работа ша имаме!!!!!!  

Добре,че има милосърдни тук... Mr. Green
Инак ше си умрем неопраени.. Heart Eyes

Не мой са плашиш, нема да те оставим да умиргаш, ей ся ти налитаме, и та оправяме. Хич биля, нема да те питаме!!!! Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Аре у левоооооо....отивай си при левистааааа....милото знаеш чийо ееееееееееееееее.....аааааамииииииииииинннн Whistling

Знам!!!! Twisted Evil А ти знаеш ли? Mr. Green
Виж целия пост
# 1 446
Мило, бива ли така.Затопли банята, идвам Heart Eyes

Оправихме го веке, закъсня!!!! Twisted Evil
Така ли? Дали да не го попитам,а? Да видим той какво ще каже Mr. Green
Popcorn
Виж целия пост
# 1 447
Кажете бееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееее

Шшшшшшшшшшшшшшшшшшшшъъът,по-големите се забавляват  Mr. Green

 newsm65 newsm65
Виж целия пост
# 1 448
И аз искам да се науча! И аз!  ura  ura #Onfire #Onfire
Виж целия пост
# 1 449
Мило, бива ли така.Затопли банята, идвам Heart Eyes

Оправихме го веке, закъсня!!!! Twisted Evil
Така ли? Дали да не го попитам,а? Да видим той какво ще каже Mr. Green

Е, откога те чакам! Крайно време е да попиташ!!!! Mr. Green
Виж целия пост
# 1 450
newsm09
Виж целия пост
# 1 451


Ко праиш ма ,Руске? Rolling Eyes
Виж целия пост
# 1 452
Кво и станА на Руска? newsm78
Виж целия пост
# 1 453

Нужда от помощ? Изкуствено дишане?  Laughing
Виж целия пост
# 1 454
Ям си пуканки, що?  Popcorn
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия