Спамо- чат темичка (21.5- 27.5)- СРЕЩА- ГОРЕЩА

  • 61 534
  • 4 547
# 1 425
Цитат на: joro01
Господ е казал да не го правим защото е грехота. За жените не съм сигурен. Не знам дали ви е направило впечатление, но Господ не е говорил много за жените тъй като нещата там са ясни - или пиченца или майченца.


И?
Виж целия пост
# 1 426
Цитат на: joro01
Господ е казал да не го правим защото е грехота. За жените не съм сигурен. Не знам дали ви е направило впечатление, но Господ не е говорил много за жените тъй като нещата там са ясни - или пиченца или майченца.
Чу се глас отгоре....
Виж целия пост
# 1 427
....Рускеее ма, и тук са се издули, кво ша првим тая нощ, бая работа ша имаме!!!!!! Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Работата си е работа и не търпи отлагане  Mr. Green

Два пръста да бе вдигнала поне, нещо не си много ентусиазирана! Mr. Green Joy
Виж целия пост
# 1 428
Оооооооохххххххххххх, къде си, толкова самотна бях. Така мечтаех за теб, в горещите нощи!!!!! Ще се усамотиме ли някъде, А? Мани ги тия. Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

С теб, винаги и където кажеш идвам  Heart Eyes
Виж целия пост
# 1 429
Shocked Я я па таз- наивната... ooooh!
Виж целия пост
# 1 430
Цитат
Рускеее ма, и тук са се издули, кво ша првим тая нощ, бая работа ша имаме!!!!!!  

Добре,че има милосърдни тук... Mr. Green
Инак ше си умрем неопраени.. Heart Eyes
Виж целия пост
# 1 431

Верно, Руске, тва си го пропуснала! Mr. Green
Виж целия пост
# 1 432
Цитат на: joro01
Господ е казал да не го правим защото е грехота. За жените не съм сигурен. Не знам дали ви е направило впечатление, но Господ не е говорил много за жените тъй като нещата там са ясни - или пиченца или майченца.
Цуни го Жорката от мен.Домъчняло ми е.Кога пак ще се видим Flutter
Виж целия пост
# 1 433
....Рускеее ма, и тук са се издули, кво ша првим тая нощ, бая работа ша имаме!!!!!! Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Работата си е работа и не търпи отлагане  Mr. Green

Два пръста да бе вдигнала поне, нещо не си много ентусиазирана! Mr. Green Joy
 Peace
Виж целия пост
# 1 434
Кажете бееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееее
Виж целия пост
# 1 435
Цитат
Рускеее ма, и тук са се издули, кво ша првим тая нощ, бая работа ша имаме!!!!!!  

Добре,че има милосърдни тук... Mr. Green
Инак ше си умрем неопраени.. Heart Eyes
Кой неоправен, къде неоправен, защо неоправен newsm78
Мило, бива ли така.Затопли банята, идвам Heart Eyes
Виж целия пост
# 1 436
Цитат
Рускеее ма, и тук са се издули, кво ша првим тая нощ, бая работа ша имаме!!!!!!  

Добре,че има милосърдни тук... Mr. Green
Инак ше си умрем неопраени.. Heart Eyes

Не мой са плашиш, нема да те оставим да умиргаш, ей ся ти налитаме, и та оправяме. Хич биля, нема да те питаме!!!! Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Виж целия пост
# 1 437
Кажете бееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееее
Ей я и тая...казах ти мани си гъзо от тая локва, че ше се простудиш, ти не ме слушаш.
Кво да ти кажемееееееееееееееееееееееееееееее
Виж целия пост
# 1 438
Мило, бива ли така.Затопли банята, идвам Heart Eyes

Оправихме го веке, закъсня!!!! Twisted Evil
Виж целия пост
# 1 439
Кажете бееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееее

Шшшшшшшшшшшшшшшшшшшшъъът,по-големите се забавляват  Mr. Green
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия