Спамо- чат темичка (21.5- 27.5)- СРЕЩА- ГОРЕЩА

  • 61 533
  • 4 547
# 1 485
Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 1 486
Здрасти адаш Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 1 487
Мнооууу любоФ, мноу нещо тая вечер беееее Whistling Whistling Whistling

Дамаянти-добър вечер  bouquet
Виж целия пост
# 1 488

Оооооо, Дамаянти, нямам думи, колко се радвам да те видя!!!!!!  bouquet Hug  bouquet Hug  bouquet Hug  bouquet Hug  bouquet Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 1 489
Запис Mr. Green
Виж целия пост
# 1 490
Извинете, че само наминавам, но съм крастясала по фотошоп  Embarassed , нооооо, да знаете, че ви следя какви ги мъдрите и тук , а някои и в скиорската тема посред лято  Joy hahaha Joy Особено Руска  hahaha
Мога ли да се присламча за среща  Embarassed Mr. Green
Виж целия пост
# 1 491

Еееее, Дамаянти, признах те, немам думи, как я нацели, нъл, каж й!!!!!! Кво прави посред лято, в скиорската??????? Mr. Green Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 1 492
О, Дамаджанти  Hug , никва те няма бе, къде ходиш?
Виж целия пост
# 1 493
О, Дамаджанти  Hug , никва те няма бе, къде ходиш?
Тук съм си бе - немци в тил ви правя и само надничам  Embarassed
Тонка - да оздравявате ви желая от все сърце   bouquet
Виж целия пост
# 1 494
Мерси, Дамаджанти  Heart Eyes
Воайор такъв!
Виж целия пост
# 1 495
И аз се опулих - кой ли е болен, Сопрано нищо не ми е казал....и понеже съм клю клю....проверих Mr. Green

Цуни я от мен и й кажи, че много я обичам и да оздравява бързо.И да ми даде на мен ангината, а тя да е здравичка Hug
Виж целия пост
# 1 496
Лека нощ!
Болните да оздравяват  bouquet
Виж целия пост
# 1 497
Наспахте ли се? Добро утро!
Времето е мрачно и дъждовно Wear Umbrella, ама все тая .
Станах с кеф и с кеф  пия кафе kaffeetrmker_2 и smile3546
Виж целия пост
# 1 498
Добро да е Grinning. Кафенце?
Виж целия пост
# 1 499
-айде и малко за хапване  Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия