Спамо- чат темичка (21.5- 27.5)- СРЕЩА- ГОРЕЩА

  • 61 533
  • 4 547
# 1 530
Днес ми е гаден ден.Ще водя кучето ни да го приспиват Cry Cry CryМного е зле милата,мислехме,че ще се оправо, но.....
Виж целия пост
# 1 531
Днес ми е гаден ден.Ще водя кучето ни да го приспиват Cry Cry CryМного е зле милата,мислехме,че ще се оправо, но.....
Cry МИлата душичка Praynig Какво му е, защо така? Пухчо, дръж се, ние сме с теб Hug Hug Praynig
Виж целия пост
# 1 532
О ,мойто приятелче, и той да не ми поплаче на рамото, как може  Close.А Стоянчо вече не е ли на линия ?Мечо Пух ,болно ли е кученцето или е вече старичко ?Ох толкова са трудни тези моменти, миналата година и аз загубих едното си куче/ от старост/.
Виж целия пост
# 1 533
Днес ми е гаден ден.Ще водя кучето ни да го приспиват Cry Cry CryМного е зле милата,мислехме,че ще се оправо, но.....
Cry МИлата душичка Praynig Какво му е, защо така? Пухчо, дръж се, ние сме с теб Hug Hug Praynig

Ми много неща са-шипове, не може да ходи,боли я всичко-най-вероятно някакъв рак има. Sad  Е, и е на 13 години вече, де та и годинките са фактор за състоянието и.И понеже тя е повече на мъжа ми куче, той категорично отказа да ходи да я заведе, та остана за мен тази неприятна задача.
Виж целия пост
# 1 534
Чао банда-аз изчезвам.Лек ден на всички.  bouquet  bouquet  bouquet
Виж целия пост
# 1 535
Чао банда-аз изчезвам.Лек ден на всички.  bouquet  bouquet  bouquet
Чао, ама бандата нещо я няма... Thinking
Виж целия пост
# 1 536
Кат няма никой- и мен да ме няма Hug
Чау- мяу!!!
Виж целия пост
# 1 537
А ся, изчетох последните 3-4 страници и всички зачезнахте Cry

Пухи, кураж Hug

Снощи по едно време почетох малко, ама вие така се бяхте развихрили, че .... а и хлапета не ме оставиха повече на компа. Най-голямото искаше багажа да му се оправи и т.н. Днес го изпратих за Цюрих. Ще се побъркам пак 3 дни сама с децата в гадното време. Дано спре дъжда поне Praynig

Стига ви толкоз засега. Вярно е голяма краста тая тема Crazy
Виж целия пост
# 1 538
Ха, те това с държавния вестник съм го пропуснала, кой се е отказал от Руска, Стоянчо ли, и къде е той, защо го няма още?
Мне, не е Стоянчо. Той вчера се появи за малко само - да уточни, че е на черешата Laughing.
Басовия беше тоа който се отказа от Руска.  hahaha
ПиснА му на човека да му слагат рога Whistling
То пък човек да не се помайтапи с вас!  Mr. Green
Виж целия пост
# 1 539
добро утро и лек ден на всички.... аз още не съм пила кафе..че се поуспахме.... та сега ще се възползвам... и от компанията ви..   bouquet
Виж целия пост
# 1 540
ОООО, Вили, гив ми файф!!!  Hug
Виж целия пост
# 1 541
ОООО, Вили, гив ми файф!!!  Hug
как е работата...гледам пак си от активните и верните на СПАМА...  Hug
Виж целия пост
# 1 542
Добро утрооооооооо  Hug
Добре ли спахте след снощи?  Whistling Whistling

Виж целия пост
# 1 543
Добро утрооооооооо  Hug
Добре ли спахте след снощи?  Whistling Whistling

Aз, да  Mr. Green Дубрутру!
Виж целия пост
# 1 544
Добро утро Laughing
Нямате изчитане,бре,много нещо сте изписали снощи. Crazy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия