Спамо- чат темичка (21.5- 27.5)- СРЕЩА- ГОРЕЩА

  • 61 533
  • 4 547
# 1 545
Добро утрооооооооо  Hug
Добре ли спахте след снощи?  Whistling Whistling
 
Аз- не, криво ми е днес нещо....  Confused
И Ивка има тържество за завършване на първи клас-
на такива мероприятия ми избива на рев...  Confused
Виж целия пост
# 1 546
И Ивка има тържество за завършване на първи клас-
на такива мероприятия ми избива на рев...  Confused

 Hug Туй е хубаво, радвай се, че не е 12 кл., че това е за рев вече  Mr. Green
Виж целия пост
# 1 547
...
на такива мероприятия ми избива на рев...  Confused

Споко, с нищо не можеш да я спреш да порастне   bouquet Радвай се  Grinning
Виж целия пост
# 1 548
Миленка, тържествата и на мене ми навяват тъга... но на Ивка сигурно и е весело...  Joy купон ще има... пък ти си пореви...
Виж целия пост
# 1 549
...
на такива мероприятия ми избива на рев...  Confused

Споко, с нищо не можеш да я спреш да порастне   bouquet Радвай се  Grinning
Абе така е, ама.....  Sad
Виж целия пост
# 1 550
Миленка, тържествата и на мене ми навяват тъга... но на Ивка сигурно и е весело...  Joy купон ще има... пък ти си пореви...
Весело й е- да,
цяла нощ не е спала от мисли кво да си облече днес... Grinning
В крайна сметка оставихме издокарването за после-
спазари се татко й да я вземе по- рано,
че да може да се премени...  Whistling
Виж целия пост
# 1 551
!!!! НА 2. ЮНИ- р- т "ГРАДИНА"- 20. 30ч.- Студ. град!
До 29- ти трябва да се уточни точната бройка !!!!

 
Виж целия пост
# 1 552
Миленка, тържествата и на мене ми навяват тъга... но на Ивка сигурно и е весело...  Joy купон ще има... пък ти си пореви...
Весело й е- да,
цяла нощ не е спала от мисли кво да си облече днес... Grinning
В крайна сметка оставихме издокарването за после-
спазари се татко й да я вземе по- рано,
че да може да се премени...  Whistling
е да беше спретнала и ти една рокля като на принцесите на Вейдър...вместо да спамиш постоянно... hahaha
Виж целия пост
# 1 553
Аз вчера изюрках баща му да му занесе дрехи преди тържеството. При момчетата е по-лесно Crazy Една риза и едни панталони - готово Sunglasses
Виж целия пост
# 1 554
Вчера гледах, в един детски магазин, такива чудесни момичешки дрешки, че чак ми се прииска  Heart Eyes
Виж целия пост
# 1 555
Вчера гледах, в един детски магазин, такива чудесни момичешки дрешки, че чак ми се прииска  Heart Eyes
айде де Sunglasses лошото е, че не е "концерт по желание" пола Confused
Виж целия пост
# 1 556
Мойте си имат рокли, бреееееееее!!!  Grinning
Не е в тва проблема- трудно й е да направи избор...  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 1 557

айде де Sunglasses лошото е, че не е "концерт по желание" пола Confused

Да  Thinking ако този татко не може, ще търсим друг  Mr. Green Алехандро знам, че прави момичета, пък си приличат с Вальо  Whistling
Виж целия пост
# 1 558
Кокони, кат майка си Mr. Green


JJ, пак не е гаранция. Мисля, че съм казвала за свеки - "И мъжа смених, и пак - момче". Три момчета има Rolling Eyes
Виж целия пост
# 1 559
Кокони, кат майка си Mr. Green


JJ, пак не е гаранция. Мисля, че съм казвала за свеки - "И мъжа смених, и пак - момче". Трима са Rolling Eyes
Shocked Не знаех...  Rolling Eyes
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия